Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki aki rágörcsölt a baba...

Valaki aki rágörcsölt a baba témára és mégis viszonylag hamar összejött?

Figyelt kérdés
úgy érzem rágörcsöltem, de ha belegondolok, hogy emiatt nehezebben fog összejönni, még idegesebb leszek. .. úgy érzem ez egy öngerjesztő folyamat. jó lenne hallani pozitív példákat
2010. máj. 12. 12:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szia!05.17 parás próbálkozó vagyok!Hát igen Horváth Ágnes ismerősöm nincs!Lehet,hogy megpróbálom veszek tesztet,de ezt előbb megbeszélem a férjemmel!Mi a helyzet veled?
2010. máj. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
velem? új dolog nincs. hétfőn jött meg és most bizakodom a következő hónapban. de valahol kellett is ez a sikertelen első hónap. most valahogy nyugodtabb vagyok. talán tanultam belőle, hogy nem szabad így idegeskednem
2010. máj. 20. 10:31
 23/24 nini24 ***** válasza:
A 22 hetes mamó vagyok. Nagyon drukkolok nektek lányok, és mielőbbi babásodást kívánok! :))))))))))
2010. máj. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Szia!Parázós vagyok (T)!Én is úgy éreztem magam,az első hónapban,mint Te!Gondoltam,hogy nem Nekem nem fog összejönni az első hónapban,így nem is esett annyira rosszul,hogy megjött első hónapban,sőt talán még erőt is adott egy kicsit,nagyobb lendületet vettem magamon,hogy "majd a következő hónapban"!NA,de mostmár a sokadik következő hónap van!

Tudod,mit "birok" mikor valaki kétségbeesettem írja,hogy már 3-4-5 hónapja nem jön össze a baba,más meg lehurrogja,hogy nekem 1-2-3 éve nem jön össze a baba,most annak akinek nem jön össze ugyanolyan rossz 2-3 hónap után,mint 1-2 év után!Aki benne van ebben a dologban ugyanolyan rossz..!

2010. máj. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!