Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Történetem Kicsit bonyolult...

Történetem Kicsit bonyolult de megpróbálom leírni érthetően? 41 évesen szeretnék babát?

Figyelt kérdés
Szóval most múltam el 41 éves.Az életem nem volt könnyű ,sajnos vagy hála Istennek de most találtam meg azt a férfit akivel szeretnék családot alapítani.Próbálok teherbe esni de ez valamiért nem akaródzik össze jönni.Vannak alapbetegségeim mint pld. PCOS és pajzsmirigy alulműködés.Ezek kezelve vannak.Őszinte leszek: 142 kg votam de lefogytam 24 kg-ot.Nagy akaratverővel.De még egy 15 kg-ot szeretnék.A ciklusaim rendezetek 30 naposak java részt.Szóval.Szerintetek nálam mi lehet az oka annak hogy nem akar összejönni.A párommal minden ok.Szóval velem van a baj.Rendezett ciklusok mégsem jön a kis baby.Segítsetek 😊

#teherbeesés #41 évesen terhes
2017. ápr. 5. 09:32
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
irány a meddőségi klinika ennyi bajjal szerintem nem érdemes az időt húzni.Sok sikert.
2017. ápr. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
32%

Ennyi idősen már nem szülnék, sőt már 35 felett sem. De ez én vagyok. :)


Neked mindenesetre sok sikert kívánok a babavállaláshoz. :)

2017. ápr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
71%
Szia! Eloszor is nagyon drukkolok Neked es gratulalok a fogyasodhoz. Masodszor cickafark teat eszedbe sem jusson inni, mert cisztasodast okozhat!
2017. ápr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Ok köszönöm a válaszokat 😊
2017. ápr. 9. 10:23
 25/34 A kérdező kommentje:
Csak annyit hogy a következő hónapban terhességi láttam.Május 9-én pozitív lett a teszt de sajnos a baba elment. MOST várom az eseményeket.Azóta nem jött össze...
2018. febr. 3. 20:39
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, kérdező ami veled törént. Remélem jön majd a te picikéd is. Azóta történt változás? Fogytál még? Pcos rendben van? Pajzsmirigy?
2018. febr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Szia utolsó válaszoló :). hát...sajnos semmi nem történt azóta, szedem a gyóhyszereimet, elkezdtem a cickafark teát most is,de abba is hagytam.. Valahogy nem látom már hogy sikerülhet... Azt hiszem belefáradtam...
2018. febr. 11. 11:20
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, kérdező 🙁

Ne add fel! Amig a dokid ki nem mondja, hogy most már vége, nem lesz baba, addig ne add fel. Vannak az ismerőseim körében nők, akik 44 és 45 évesen szültek, most meg egészséges kisgyerekek boldog anyukái. Igaz, hogy a dokik sem mindog tudják megmondani mi van, de hátha. Soha ne mond,hogy soha.

2018. febr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
#26, #28 voltam.
2018. febr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Szia kedves 13:01-es :) Köszönöm a bíztatásodat és kedves soraidat :) Nagyon kedves vagy de tényleg! igazad van... Megigazítom a koronát és megyek tovább, mint ahogyan azt a királylányok szokták ;)
2018. febr. 12. 17:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!