Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Történetem Kicsit bonyolult...

Történetem Kicsit bonyolult de megpróbálom leírni érthetően? 41 évesen szeretnék babát?

Figyelt kérdés
Szóval most múltam el 41 éves.Az életem nem volt könnyű ,sajnos vagy hála Istennek de most találtam meg azt a férfit akivel szeretnék családot alapítani.Próbálok teherbe esni de ez valamiért nem akaródzik össze jönni.Vannak alapbetegségeim mint pld. PCOS és pajzsmirigy alulműködés.Ezek kezelve vannak.Őszinte leszek: 142 kg votam de lefogytam 24 kg-ot.Nagy akaratverővel.De még egy 15 kg-ot szeretnék.A ciklusaim rendezetek 30 naposak java részt.Szóval.Szerintetek nálam mi lehet az oka annak hogy nem akar összejönni.A párommal minden ok.Szóval velem van a baj.Rendezett ciklusok mégsem jön a kis baby.Segítsetek 😊

#teherbeesés #41 évesen terhes
2017. ápr. 5. 09:32
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Én szorítok neked, kérdező! Ha megtörténik a csoda veletek, majd ne felejtsd el megírni! Drukkolok, sikerülni fog!🙂

#28as voltam

2018. febr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
78%

Szia! Ahogy előttem is írták: meddőségi központ! :) Lehet kisérletezgetni, de teljesen felesleges, csak az idő megy vele. Amúgy nem vagy öreg, a fodrászom most szült 43 éves első babát :)

Hajrá!!! :)

2018. febr. 19. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm drága utolsó ;) úgy lesz
2018. febr. 28. 20:37
 34/34 anonim ***** válasza:

Szia

Én azt gondolom h először valóban a meddőségibe kell én kezdeni

A korod végett

Menstrualsz de ez nem jelenti h van is minden hónapban peteeresed illetve h van -e még egyáltalán. Deritsd ki h mi a helyzet ezzel kapcsolatba . Az sose árthat . Aztán irány a lombik :) A teakat én sem javaslom

Viszont folsavat e vitamint és terhes vitamint igen ! Sok sikert kívánok és szorítok érted

41 évesen nem gondolom h ne legyen családod . Mindenkinek jár a boldogság

Kívánom neked tiszta szívből h sikerüljön mihamarabb :) ❤️

2019. máj. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!