Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valaki aki norcolut...

Volt már valaki aki norcolut tabletta szedése után, megjött mensivel kiderült hogy terhes?

Figyelt kérdés

Csupán puszta kíváncsiságból kérdezem. Vagy ez lehetetlen? :)

Előre is köszönöm a válaszokat és bocsi ha hülyeséget kérdeztem! :D


2017. ápr. 6. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Van egy bnőm aki tesztelt mielőtt elkezdte szedi - lett a tesztje.

Aztán várta a norculut hatását, hogy megjön a vérzése, de nem jött meg neki 10 nap után sem. Tesztelt és akkor + lett neki.

A baba megmaradt, már 1 éves:)

2017. ápr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ilyen történetet én is hallottam :) Ezért is lettem kíváncsi hogy van e olyan akinek megjött és utána derült ki hogy terhes? Mert hallottam hogy vannak akik terhesség alatt is menstruálnak, vagy ha norcoluttal megjön az azt jelenti 100%ig hogy nincs baba?
2017. ápr. 6. 15:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia èn szedtem februárban abba hagyása,után 3,4 nappal csak pecsètem (fèlnapig)volt tölle, kezdtem örülni hátha baba de nem sajna.

Ma megyek másik dokihoz hogy milehet,velem sose volt ilyen nagy menzesz,kimaradásom dec volt utolso.

2017. ápr. 7. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!