Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Havonta 1-2 alkalom szex...

Havonta 1-2 alkalom szex mellett is eselyes a terhesség?

Figyelt kérdés
2017. máj. 4. 08:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
35%

Utolsó, szerintem semmi köze a kérdéshez a válaszodnak.

Gondolom nem a te házasságodra volt kíváncsi a kérdező, meg a hogy hány hobbitok van, hanem szerintem más okoból (pl munka) nem tudnak eleget együtt lenni.


Egyébként igenis, a szex fontos része egy párkapcsolatnak, házasságnak, nyilván mellette sokminden más is kell, közös hobbik, támogatás, bizalom...stb. De alapja a jó szex is! Nem csak szökőévente 1x.


Kérdező, próbáljatok meg középidőben együttlenni minden hónapban, 13-14-15. ciklusnap, vagy a középidős héten kétnaponta.

Valahogy oldjátok meg, reggel, éjszaka, délután, ahogy van rá mód. Sok sikert!

2017. máj. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
93%
Mi is ritkán tudunk együtt lenni, a kislányunk 1 alkalomból sikerült.
2017. máj. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
37%
Látom nemcsak szex nincs elég, hanem szövegértés sem. Nem azt mondtam, hogy te vagy a szerető, hanem egészséges férfinak nem elég havi 1-2 szex. Nem a szex körül kell valóban forogni a világnak, de legalább heti 1 normális egy 40 alatti testileg és mentálisan (gyengébbek kedvéért nemcsak bolondot jelent) egészséges, szerelmes párnál. Túl sok munka, stressz, fogamzásgátló valóban csökkenti a vágyat. Akkor van baj, ha a nő frigid, de a férfi nem. Erre írtam, hogy a szerető esélyes. Bár az önkielégítés is opció. Nagyon nehezen hiszem el, hogy egy huszas, harmincas férfinak nincs igénye sem szexre, sem önkielégítésre havi 1-2 alkalomnál többre.
2017. máj. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Aprilis 17 en volt a menszeszem, 4-5 napig tart, 24 en voltunk együtt. Ciklusom 28-30 napos, altalában
2017. máj. 4. 10:55
 15/20 A kérdező kommentje:
Kapcsolattol függ kinek mi az elég
2017. máj. 4. 11:53
 16/20 A kérdező kommentje:

Meg a habitustol. Amig masnak heti 2-3 alkalom a megfelelő, addig nekünk a havi 1-2 alkalom.. Egyebkent jo tudni hogy más is jar hasonlo cipőben:))

Igyekszünk közepidőben egyutt lenni

2017. máj. 4. 12:07
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

hát nálunk a fiúnk is úgy jött össze hogy együtt voltunk pont peteéréskor, és köv menzesz előtt, ami ugye nem jött meg.

most a lányunkkal vagyok terhes, most (ház vásárlás/felújítás miatt külön éltünk a férjemmel) egyszer voltunk együtt peteérés előtt 2-3 nappal, előtte hetekig, talán hónapokig nem volt alkalmunk rá. és novemberben már nem jött meg.

2017. máj. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
37%
Jézusom, döbbeneteses hogy ilyen ritkán kerül sor együttlétekre. Nálunk 13 év alatt csak akkor volt 2 hét kihagyás, amikor beteg lettem. Annál több sosem volt.
2017. máj. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Az eredeti kérdés nem arra irányult hogy de jó hogy szex nélkül pontosabban keves szexszel is beérjük..csupan arra hogy ebben az esetben is összejohet a baba. Köszonom a választ mindenkinek
2017. máj. 4. 20:26
 20/20 anonim ***** válasza:
Vezess ciklust, pl. ciklus.hu-n, az általában kb. megmutatja az ovulációt.. Én pl. egy applikáción vezettem+hőmérőztem, össze is jött a tesó :)
2017. máj. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!