Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leendő kismamák! Izgulunk együtt?

Leendő kismamák! Izgulunk együtt?

Figyelt kérdés
En majus vegere nem varom! De orulnek ha vegig egyutt bizakodnank es drukkolnank egymasnak! :)
2017. máj. 11. 18:22
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/194 A kérdező kommentje:
En ia honapok ota "halvany pozitivat" tesztelek :D szerintem ket naponta tesztelhetsz... ha semmi akkor doki!
2017. máj. 24. 17:59
 82/194 anonim ***** válasza:

Hmm már kb tegnapelőtt óta fájdogál időnként kicsit a hasam... De remélem nem azért mert meg akar jönni. Nagyon nagyon nagyon nagyon nem várom!

EA

2017. máj. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/194 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok lányok! Sajnos negatív lett a tesztem, pedig három napja késik. Nem jött meg, de biztos meg fog. Azt hiszem ez a hónap sikertelen. Egy valamit nem értek, mi, azok a nők akik ennyire szeretnénk kisbabát miért esünk nehezen teherbe, persze aki nem akarja a gyereket annak valahogy egyből besikerül. Továbbra is drukkolok mindenkinek, és fel a fejjel! Ivett
2017. máj. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/194 A kérdező kommentje:
Ajjjajjj... akkor eddig sikertelen honap mindenkinek? :( en keddre nem varom.. dehat.... mar ebben sem bizok ezek utan :( ez olyan szornyu erzes.... minden honapban remenykedni aztan csalodni ....
2017. máj. 25. 15:03
 85/194 anonim ***** válasza:
Sziasztok ! Ma is pozi a teszt de nem erosebb es nem is halványabb.. közben az ovutesztem brutál erős pozi délelott es delután is szval ma 19 utan elkapom párom ha hazaért.:) mensi erzesem van de semmi folyás. Szval passz.. a hcg teszt nemtudom miert pozi. Eselyes h lh ra reagal? :(
2017. máj. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/194 anonim ***** válasza:
Én 28-ra nem várom. Az előtt nem merek tesztelni.
2017. máj. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/194 anonim ***** válasza:
Utolso elotti vagyok.. kerdezo h erted h honapok óta halvány pozit tesztelsz? Ha tenyleg igy van akkor ott vmi baj van
2017. máj. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/194 A kérdező kommentje:
Ugy ertettem hogy a negativat is pozinak latom! :) annyira szeretnem... ma nem birtam megallni vettem egy predictor earlyt... az allitolag 6 nappal elotte mutat... hat nekem nega... keddre nem varom... de mar nem is remenykedek :(
2017. máj. 26. 10:42
 89/194 anonim ***** válasza:
De ha keddre nem várod, akkor nem feltétlen kell mutassa a teszt!!!
2017. máj. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/194 anonim ***** válasza:
Hahó, most akkor tesztelt már valaki pozit? Én elvileg holnapra nem várom. Illetve már elbizonytalanodtam, mert elsején ESTE jött meg. Most akkor elsejétől számoljam??? ÁÁÁ nem merek holnap tesztelni! Pedig aludni sem fogok tudni, olyan izgatott vagyok! Ami érdekes, hogy nekem nagy %-ban, 2-3 nappal mensi előtt már kezd ilyen narancssárgás cucc jelezni, hogy na, mindjárt megjön. Hát most semmi ilyesmi...áhh... kérdező, veled mi újság?
2017. máj. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!