Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leendő kismamák! Izgulunk együtt?

Leendő kismamák! Izgulunk együtt?

Figyelt kérdés
En majus vegere nem varom! De orulnek ha vegig egyutt bizakodnank es drukkolnank egymasnak! :)
2017. máj. 11. 18:22
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/194 A kérdező kommentje:
Ez bizony poziiiii :) nagyon nagyon gratulalok ! Boldog babavarast es jo egeszseget! Remelem hamarosan mi is johetunk mindannyian buszkelkedni ilyen szep pozi teszttel! :)))
2017. máj. 18. 22:49
 52/194 A kérdező kommentje:
Ivett! Amig nem jon meg van remeny :) megy a drukk!
2017. máj. 18. 22:50
 53/194 A kérdező kommentje:
Egyebkent en most epp azon gondolkozom hogy hogy lehet az hogy a ket gyerkocom rogton ossze jott,most pedig 4.honap sikertelen.... es most raktam ossze a kepet... honapok ota szenvedtem egy gyulladt rossz foggal,amit most husvet elott kihuztak. Es rengetek fajdalom csillapitot szedtem,volt kozte egy ibumax nevu is aminek a betegtajekoztatojan az szerepelt hogy gatolja a teherbeesest... nos mar 1 honapja hogy nem kell fajdalom csillapitot szednem,es a gyulladas is elmult remelhetoleg! Kivancsi vagyok igazam lesz e es remelhetoleg sikeres honapot zarok :)
2017. máj. 19. 19:09
 54/194 anonim ***** válasza:
77%
Köszönöm a gratulációkat, drukkolok továbbra is mindenkinek! :)
2017. máj. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/194 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan, ilyen van a tájékoztatóra írva!? De durva! De legalább rájöttél!!! Most már biztosan összejön! Nálunk eddig max egy hónapot kellett várni a teherbeesésre... bár már nem vagyok olyan fiatal, de remélem, hogy most is sikerül, max egy hónapon belül!
2017. máj. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/194 anonim ***** válasza:

Sziasztok L vagyok a vetélősötök.

Szval kivel mi ujsag?:) minden oke?

Nekem kozeleg az ovu erosodik a teszt (ovuteszt)

Úgyhogy ma mar használtuk a pree sed sikositot.

Lattam a nevekrol beszeltetek.

A mi kedvenceink Marcell es Lilla páros

Vagy Zsombor és Lívia !:)

2017. máj. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/194 anonim ***** válasza:
77%
Sziasztok. 20. ciklusnapon vagyok. Már megy fel a hőm, 36,7. Én most kitaláltam, hogy elkezdem írni az egyébként szokatlan "tüneteket". Tudom, hogy nem lehet még terhestünet, én nem is arról beszélek. De attól még irkálni kezdtem az olyanokat, amik egyébként nem voltak jellemzők... és ha babás lettem, akkor bizony nem ok nélkül figyeltem fel rá! Mert pl az egyik, ami fura, hogy ugye pé-kor a bal oldalon szurkált a petefészkem. Máskor egy sima ciklusban, csak olyankor szurkál. De erre most újra kezdte, és a másik oldalon is, valamint időnként, ha hirtelen mozdulat, pl köhögés, akkor belenyilall, és nem csak azon az oldalon. Ez nem jelent semmit természetesen (?), de attól még fura, mert máskor meg ilyet nem tapasztalok. Van más is, de majd inkább utólag fogom leírni!
2017. máj. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/194 anonim ***** válasza:
77%

Gratulálok Zs, ez pozitív! :)))

Én már nagyon izgulok, nem bírok magammal... 27-én lesz teszt, ha addig nem jön meg. Szerencsére a menstruációnak még semmi jele. Remélem nem jön meg vagy 9 hónapig! Annyira szeretném, hogy kétcsíkos legyen :)

EA

2017. máj. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/194 A kérdező kommentje:
Hat en meg nem ereztem most a mensi gorcsot felidotol,pedig mindig kitart mensiig.... cicim nyilalgatva fajdogal de nem veszes.. aztan ma ulve megszedultem.... furi volt de nem hinnem hogy ilyen hamar lenne barmilyen babatunetem.... aztan ami inkabb erdekes az az,hogy hajnal 3 es meg nem alszom,takaritok :D ez viszont nalam mind ket terhessegemnel jelenseg volt... na de meglatjuk drukkolok mindenkinek es magamnak is :)
2017. máj. 22. 02:54
 60/194 A kérdező kommentje:

*jelen volt!

Bocsi csak kulon eletet el a telefonom!

2017. máj. 22. 02:55
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!