Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Második gyermek vállalása...

Második gyermek vállalása előtt nem féltetek jobban a szüléstől, hogy már tudtátok mi vár rátok?

Figyelt kérdés
Párom nagyon szeretne még egy gyermeket,viszont én nagyon félek a szüléstől és az utánna következő időszaktól. Én is örülnék még egy babának,de tartok is tőle.
2017. máj. 12. 06:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem, akartunk másodikat, nem volt apelláta 😁

Mivel nincs 2 egyforma szülés ezért csak annyit tudtam hogy marhára fog fájni, de meglepő módon az elsőt túléltem (iszonyatosan alacsony a fájdalomküszöböm), úgyhogy nem aggódtam (amúgy sem vagyok az az izgulós/félős fajta)


A kiírás előtti nap megbeszéltük az orvosommal, hogy ha reggelig nem indul el magától kifelé a fiam, akkor kifüstöljük... Hát így is lett, akkor kezdtem el iszonyatosan rettegni mikor reggel felkeltem, pont azért mert nem tudtam mi vár rám, szinte csak rosszat hallottam az indításról :S

Az első babám 5, a második 4 óra alatt lett meg, az utóbbi sokkal jobban fájt, de azt is túléltem 😁

2017. máj. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem féltem jobban a szüléstől. Igazából nem féltem tőle semennyire, mert tudtam, hogy úgysem lesz ugyanolyan, mint az első, és azt is, hogy ez szükséges rossz, pár óra és vége.

Engem ez nagyon vígasztalt, elég volt ez a tudat.

2017. máj. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hatos, mi történt,hogy az intenzívre kerültél?!?!?! Nekem sokkal rosszabb volt az elsőnél az, hogy fogalmam nem volt arról, meddig és mennyire fog fájni, milyen az a tolófájás, stb!
2017. máj. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Én a fájdalomtól félek meg attól,hogy valami gond lesz. És még aggaszt az is ,hogy a nagyobbik gyermek hogy fogja átvészelni a hiányon amíg kórházban vagyok. Arról nem is beszélve,ha hazajöttünk a kórházból minden meg fog változni,hiszen már nem lesz egyedül.
2017. máj. 12. 11:59
 15/15 anonim ***** válasza:
Figyi, megértem,hogy aggódsz. De a második sokkal-sokkal könnyebb és gyorsabb az elsőnél! A nagytesó pedig hamar megszokja az új helyzetet!
2017. máj. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!