Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A következő kérdésben kérném...

A következő kérdésben kérném a segítségetek. Lehetséges a leírtak alapján, hogy baba lehet a dologban?

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden összefoglalni, ha sikerül. A ciklusom 2-3 hónapja kicsit rendszertelen de átlagban olyan 30 napra jön meg. Most május 1-én a 26.napon jött meg és 4 napig volt kb. Ezután együtt voltam a párommal többször is (nem védekezünk ). Múlt héten hétfőn kicsit fájdogált a bal petefészkem meg alul a hasam. Aztán múlt héten kedden mikor hazaértem pisilés után a wc papíron észrevettem egy kis foltot, de nem tulajdonítottam neki semmit akkor, még aznap együtt voltunk a párommal és utána, kicsit ilyen halvány (rózsaszín)vérzésszerűség volt, de nem nagyon másnap délelőttre nyoma sem volt. Szerdán,csütörtökön ismét a bal oldalt fáj néha a jobb is beszúr, a derekam is néha fájdogál és a hasam kicsit (olyan mindjárt megjön érzés), de ha minden igaz 31-re (30 napra)27-én (26 napra) kellene csak megjönnie (amit nagyon nem várok.)Az ovulációm elméletileg 17-e (30 napos ciklus szerint) volt. A mai nap fájdogál bal oldalon a petefészek környéke és hasam alul de nem mindig és nem kibírhatatlan. Szóval nem tudom mi történhet most, mert ilyet még nem tapasztaltam. De az tény, hogy nagyon szeretnénk már kisbabát. Szerintetek mi lehet?
2017. máj. 22. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Bármi
2017. máj. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Baba nem biztos de szekrekedes tuti van a dologban.

Alhas bal oldalt az bizony szekrejedesnel fajdogal.

2017. máj. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az biztos nincs, épp az ellenkezője van.
2017. máj. 22. 15:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor attol faj a hasad
2017. máj. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. De nem csak ez a panaszom, ha elolvasod amit írtam. Nem a hasam az ami csak fáj hanem a petefészek környéke.
2017. máj. 22. 15:59
 6/9 anonim ***** válasza:

nézd, azt írtad

"Most május 1-én a 26.napon jött meg" tehát ma még a 22. napon vagy csak.

"Múlt héten hétfőn kicsit fájdogált a bal petefészkem meg alul a hasam. Aztán múlt héten kedden mikor hazaértem pisilés után a wc papíron észrevettem egy kis foltot"

Ez lehetett a peteérésed szerintem. Tehát nagyon jó, hogy így szorgoskodtatok azokban a napokban.

Az hogy fáj a hasad az valóbvan lehet kismillió dolog miatt, ne törődj vele, vegyél be rá magnéziumot, azonban terhes még ténylegesen nem lehetsz ezek alapján. Gyakorlatilag ma még csak 6 max 7 nappal lehetsz a peteérésed után ha az a pötty az a peteérésedet jelezte, nem mellékesen az a tény, hogy éppen a ciklusod (várható) felében jártál akkor, az is ezt támasztja alá.

Nos, ha nagyon nem bírsz magaddal a hétvégén egy érzékeny teszttel már lehet jutsz valamire (sajnos azt kell hogy mondjam hogy kevés esetben mutat a 12. ovuláció utáni nap előtt a teszt bármit is, de ha nem félsz a negatív tesztektől akkor tehetsz próbát)

Ha nagyon aggaszt csinálhatod ezt vagy június első hetéig várjál és ha nem jön meg akkor teszteljél sima hagyományos érzékenységű patikai teszttel vagy drogériással (stb) vagy menj el orvoshoz (bár semmit nem fog szerencsétlen látni kb júni 15ig még akkor sem ha terhes vagy max elküld HCG vérvételre ami még mindig nem garantálja neked a későbbi szívhangot)

2017. máj. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a kifejtős, hasznos válaszodat.:) Nem nem várok én inkább jövő hétig aztán kiderül, hogy mi is volt.Remélem a legjobbakat. Köszönöm még egyszer.
2017. máj. 22. 18:10
 8/9 anonim ***** válasza:
igazán nincs mit. esetleg próbáld meg vezetni ezeket maganak kis naptárban vagy interneten vannak ilyen babatervezős oldalak. az segíthet nektek, jobban átlátod.
2017. máj. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen már regisztráltam is egy ilyen oldalra. Nagyon hasznosnak tűnik. Várok türelemmel a jövő hétig.
2017. máj. 22. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!