Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt után negatív?

Pozitív teszt után negatív?

Figyelt kérdés
Múlthét pénteken kellett volna megjönnie, csütörtökön már szép pozitívat teszteltem. Ezután minden nap csináltam egyet, rossz érzésem volt, szombattól elkezdtek halványulni,de vasárnap délután még pozitív volt a 25-ös, hétfőn reggel meg már negatív. Görcsök vannak, de enyhék, folyás, vérzés semmi. Elhalt a terhesség? Szerdán megyek dokihoz, de addig érdekelne kivel fordult elő ilyen? :(

2017. máj. 23. 07:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Voltál dokinál???
2017. máj. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Szia. Igen, méhen belül, sem kívül nem látott terhességet, a vérzés viszont még kevés, valószínű korai vetélés. Holnap még egy hcg vérvétel, utána meglátjuk a továbbiakat.
2017. máj. 24. 21:30
 13/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Kíváncsi vagyok a vérvételre!?
2017. máj. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Már negatív lett, szerencsére nem kell műtét..
2017. máj. 25. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!