Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik terhesség negatív...

Létezik terhesség negatív teszt ellenére?

Figyelt kérdés
Van valaki,aki úgy járt,hogy negatívat tesztelt mégis később kiderült,hogy várandós? Hanyadik hétben volt negatív és hanyadikban lett pozitív? Köszönöm!
2017. jún. 10. 18:53
 1/5 sebella katalin válasza:
nekem 4 hónapig negativat mutattak a tesztek pedig terhes voltam?! Nem minden terhességet mutatnak ki a tesztek
2017. jún. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia én épp tegnap a menstruáció elmaradásának a 2. napján teszteltem negatívat. De semmi jele a menstruációmnak, úgy érzem hogy a negatív tesztet még korán csináltam de majd egy hét múlva írok hogy mi a helyzet! Szerintem későn volt peteérésem, így a terhesség is később lesz kimutatható.
2017. jún. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia,nekem a teszt mindig pontos eredményt mutatott lgyen a legolcsóbb vagy a legdrágább.

Nemvárt előtt 2 és nemvárt napján gabriel teszt pozitív

2017. jún. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Borzasztóan ritka, hogy a vizeletből nem mutatható ki a HCG. Előfordul, de arányaiban nézve nagyon ritka. Párom keresztanyukájának pl nem volt kimutatható vizeletből... még 6 hónaposan is lepisiltem egy tesztet hátha lesz emléke. De erre alapozva reménykedni, nagy butaság. Akár lehet 100 000ből 1 akinek nem mutatható ki. Ha nem szeretnél tesztekre költeni és már késik, akkor érdemes egy hcg vérvételt csináltatni. Az sosem hazudik, és nem stresszel az ember sem :)


Alapjáraton, ha nagyon hosszú ciklusa lenne az embernek, akkor is legkésőbb egy héttel nem várt után minimum halvány tesztnek kéne lennie.

2017. jún. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. Szóval a menstruációm elmaradásának 2. napján egyértelmű negatív teszt volt. Most egy héttel később nagyon nagyon halvány pozitív lett. De ezek nem jelentenek semmit, mert a tüneteim alapján egyértelműen terhes vagyok!
2017. jún. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!