Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Férjemmel megromlott a viszony...

Férjemmel megromlott a viszonyunk. Vállaljam a babát?

Figyelt kérdés
Négy éve vagyunk házasok, de az elmúlt hetekben eléggé megromlott a kapcsolatunk, egy hete nem beszéltünk egymással. Ő elment nyaralni nélkülem, pedig az utat együtt beszéltük meg én meg itthon vagyok a szabadságom alatt. A nagy stressz miatt most néztem csak, hogy egy hete késik a menzeszem. Szokott máskor is, 3-4 nap csúszás előfordult, ráadásul azt gondoltam, hogy a stressz miatt húzódik el. Mégis valami azt súgta, hogy baba van. Csináltam tesztet és pozitív lett. Férjem ugye nyaral, nem tudom mi tevő legyek. Biztos vagyok benne, hogy örülni fog nagyon, ha megtudja, mert egy baba volt minden álma. Amikor még jó volt a viszonyunk, akkor foganhatott meg, mert mi mindketten nagyon szerettünk volna babát. De most ilyen helyzetben nem tudom mit tegyek :( ti mit tennétek?
2017. jún. 15. 08:02
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
91%

Par hete szexeltetek, akkor komoly gond nem lehet.


Egyebkent utana utaznek bekulni a jo hirrel. A nyaralast es a kapcsolatotokat megmentheted igy.

2017. jún. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
98%
Ha ilyen nehezen jött össze a baba és ennyit küzdöttetek érte, nagyon komoly indoknak (baba súlyos rendellenessége, én életemet veszélyezteti)kell lennie hogy elvetessem.
2017. jún. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
83%

Az jó ötlet, hogy utazz utána! A legcsodásabb hírt vinnéd neki, amit ember hallhat. És mivel korábban mindketten akartátok a babát, sőt, egészségügyi gondjaitok is voltak és kikezeltettétek azokat, óriási hiba lenne elvetetni. Én nem vagyok abellenes, volt abortuszom, amikor még semmi nem klappolt, a ti esetetkben viszont a baba egy igazi kincs, ajándék, amire nagyon vágytatok.

Hozzátok rendbe a házasságotokat!

Pattanj beba kocsiba, és utazz utána! Belföldön van egyébként? Mikor utazott el? Nem mondtad le a te ellátásodat? Ha minden oké, menj utána!

2017. jún. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:

A "kiscsiga" nevű privát üzenetet küldő személynek üzenem, hogy írjon még egyszer mert véletlenül kitöröltem az üzenetét, de szeretnék válaszolni neki!

Sokszor volt vitánk a férjemmel, többször előjött a válás, de mindig ő hozta ezt fel. Amikor lefeküdtünk, előtte joideig nem volt veszekedésnél. De minden ilyen veszekedés egyre durvább. Eddig mindig megtudtuk oldani, megbeszéltük. Én most is erre fogom törekedni. Azt meg nem szeretném, hogy a baba miatt béküljünk ki, mert az nem értünk, a kapcsolatunkért békülünk, hanem mert jön a baba. Attól még a mi kapcsolatunk nem lesz az igazi. A baba mindenképp velem marad, nem vetetem el!

2017. jún. 15. 09:26
 15/46 A kérdező kommentje:
Egyébként nem "gyereket csináltunk" pár hete, hanem szexeltünk. Mint már írtam is, hormon gondjaim vannak, kezelés alatt állok, évek óta nem sikerült teherbeesnem, álmomban sem gondoltam volna, hogy pont most össze jön! Nem ész nélkül élek nemi életet, évek óta nem védekezünk a gondom miatt, mivel a doki szerint, amíg nem jövök helyre addig baba sem lehet. Ez miatt nem "aggódtam" hogy teherbeeshetek. Úgy tűnik mégis vannak csodák :)
2017. jún. 15. 09:33
 16/46 anonim ***** válasza:
32%

az szted jó környezet, ahol anya-apa állandóan válni akar, apa elmegy egyedül nyaralgatni és állandó a vita?!

ha szted igen, akkor gondolkozzál el egy kicsit, mert nem vagyok normális.

2017. jún. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
Egyet értek veled, ez nem ideális családi közeg a baba számára. Kicsit a modorod is fertőző...
2017. jún. 15. 09:40
 18/46 anonim ***** válasza:
34%
az lehet, de ilyen kapcsolatból rég kiléptem volna, nemhogy még egy szerencsétlen gyereket szüljek egy ilyen "kapcsolatba" ilyen "embernek"
2017. jún. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
A sors iróniája sajnos..
2017. jún. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
62%

mondjuk az is lehet, hogy pont azert is romlott meg a kapcsolatotok mert nem volt meg baba, hiszen 4 ev nem olyan keves ido es a kapcsolatnak folyamatosan kell haladnia valamerre. Kel legyen a kapcsolatnak celja es a baba felnevelese egy nagyon szep cel.

A masik, hogy miert beszelsz feltetlenul egyes szamban? Kettotok gyereke.

2017. jún. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!