Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Férjemmel megromlott a viszony...

Férjemmel megromlott a viszonyunk. Vállaljam a babát?

Figyelt kérdés
Négy éve vagyunk házasok, de az elmúlt hetekben eléggé megromlott a kapcsolatunk, egy hete nem beszéltünk egymással. Ő elment nyaralni nélkülem, pedig az utat együtt beszéltük meg én meg itthon vagyok a szabadságom alatt. A nagy stressz miatt most néztem csak, hogy egy hete késik a menzeszem. Szokott máskor is, 3-4 nap csúszás előfordult, ráadásul azt gondoltam, hogy a stressz miatt húzódik el. Mégis valami azt súgta, hogy baba van. Csináltam tesztet és pozitív lett. Férjem ugye nyaral, nem tudom mi tevő legyek. Biztos vagyok benne, hogy örülni fog nagyon, ha megtudja, mert egy baba volt minden álma. Amikor még jó volt a viszonyunk, akkor foganhatott meg, mert mi mindketten nagyon szerettünk volna babát. De most ilyen helyzetben nem tudom mit tegyek :( ti mit tennétek?
2017. jún. 15. 08:02
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%

Ha a férjednek szeretője van, akkor nem feltétlenül megy érte hajnalban, utána is utazhatott...

Én a helyedben azért meglepném, és személyesen mondanám el neki a hírt.

2017. jún. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
91%
De miért mondjátok ezt ennyien komolyan???? Nem mindenkit csal meg a férje, tudom, nehéz elhinni.
2017. jún. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Azt te honnan tudod? Nem egy két megbízható férjről derült ki, h igencsak félre kacsingat.
2017. jún. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Honnan tudom hogy nem MINDENKI csinálja? Szerinted kivétel nélkül az összes férfi egy "rohadt csaló disznó"?
2017. jún. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólt a férjed? Mesélj. Biztos örült a babának és remélem kibékültetek. :)
2017. jún. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Na, mi lett köztetek? :))
2017. aug. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!