Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Férjemmel megromlott a viszony...

Férjemmel megromlott a viszonyunk. Vállaljam a babát?

Figyelt kérdés
Négy éve vagyunk házasok, de az elmúlt hetekben eléggé megromlott a kapcsolatunk, egy hete nem beszéltünk egymással. Ő elment nyaralni nélkülem, pedig az utat együtt beszéltük meg én meg itthon vagyok a szabadságom alatt. A nagy stressz miatt most néztem csak, hogy egy hete késik a menzeszem. Szokott máskor is, 3-4 nap csúszás előfordult, ráadásul azt gondoltam, hogy a stressz miatt húzódik el. Mégis valami azt súgta, hogy baba van. Csináltam tesztet és pozitív lett. Férjem ugye nyaral, nem tudom mi tevő legyek. Biztos vagyok benne, hogy örülni fog nagyon, ha megtudja, mert egy baba volt minden álma. Amikor még jó volt a viszonyunk, akkor foganhatott meg, mert mi mindketten nagyon szerettünk volna babát. De most ilyen helyzetben nem tudom mit tegyek :( ti mit tennétek?
2017. jún. 15. 08:02
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
Igen, ez is volt vita, mert amennyire anyagilag lehetőségünk volt rá, minden vizsgálatot elvégeztettünk, és nem sztk-ba, mert az több hónap, év, így is már évek óta próbálkozunk, privátba igyekeztünk mindent, és végül meglett a probléma oka, pajzsmirigy betegség, illetve endometriózis. Ugye ez sem pár hét alatt zajlik, és gyógyul az ember. Közbe jött egy hpv, műteni kellett, tehát igazi csődtömegnek érzem magam. Férjem mellettem állt, de sok vizsgálatra nem tudott jönni, ébredésnél sem volt velem mert epp házat mutatott.
2017. jún. 15. 10:06
 22/46 anonim ***** válasza:
98%

Ha nem nagy a gond, probaljatok megoldani.

En egyedul vagyok a 1,5 evesemmel, nagyon nehez, de nalunk komoly ok volt, visszament az egyik elozo exehez mig en otthon az ujszulottel voltam. Utana kiderult, ket uj noje is van " mellettem".

2017. jún. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
73%
Én a helyedben most azonnal közölném vele, hogy babát várok és hogyha eddig nem segített, akkor ez után se tegye! Mutasd meg neki, hogy te tudsz nélküle is boldogulni!!! Legyen benned tartás!
2017. jún. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
97%
Szamomra nem lenne kerdes, h megtartanam a babat. Gratulalok! Sok oromet hozza :)
2017. jún. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
98%
Ennyi gond és probléma után én biztos megtartanám. Mellette igyekeznék rendbe hozni a házasságomat, hogy mire jön a baba, addigra minden tökéletes legyen.
2017. jún. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
73%

Aha egyedül ment nyaralni és most valahol egyedül meditál....kicsit nyisd ki a szemed, hogy láss is.

Sztem rohadtúl nem egyedül ment...gondolkozz el, hogy egyedülálló anyuka akarsz e lenni.

2017. jún. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
72%
Egyébként a megcsalás lehetőségén tényleg gondolkozz el erőteljesen! Miért ment el egyedül? Az én férjem biztosan nem menne el egyedül a közösen tervezett utunkra, akármennyire is összevesznénk. Legalább megvárta volna, hogy felkelj, és tudj reagálni valamit a dologra, hátha te is meggondoltad magad, és elmész vele. Nem adta meg neked ezt a lehetőséget sem.
2017. jún. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
84%

mi is szoktunk veszekedni, de az, hogy nélkülem menjen el a közös nyaralásra...

mire hazajönne, a kulcsa már nem nyitná a lakást, ez a min.

2017. jún. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
60%
Gratulálok, sok boldogságot kívánok nektek! 😊 Viták mindenhol vannak, most már azt javaslom, nézzetek előre és koncentráljatok a jövőre. Én felhívnám most a férjem és elmondanám most a teszt eredményét, joga van tudni, szerintem örülni fog. Ha majd megszületik a pici, azt azért tudnotok érdemes, hogy a fáradtság miatt jobban előjöhetnek a viták, de mindent meg lehet beszélni. Miért lenne ez beteg kapcsolat? Más soha nem veszekszik? Mi szoktunk és ez nem baj. 1 éves fiunk van és boldogok vagyunk.
2017. jún. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
69%

sztem mindneki veszekszik, de nem akar elválni minden vita után, meg basszzzzus egy hete nem beszélnek? nem éltek együtt v mi?????

meg egyedül elmegy nyaralni????

2017. jún. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!