Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Műtétes befejezés nélküli...

Műtétes befejezés nélküli vetélés után mikor estetek teherbe?

Figyelt kérdés

Kihagytunk egy ciklust es most újra fogunk próbálkozni, mostanában lesz peteérésem , ha lesz. Remelem nem borultak a hormonjaim!

Ha elotte nekem 7hónap volt mire teherbe estem, akkor minimum kell annyi ujra? Vagy nem számít, h előtte nehezen jott ossze?


2017. jún. 20. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb. nyolc hónap célzott kezeléssel, majd műtétet követő stimulálással jött össze egy ikerterhesség, ami végül kései vetéléssel végződött. Utána három hónapot kellett kihagyni, első próbálkozós (Clostis) hónapban terhes lettem, azzal nem volt semmi gond. Következő terhesség a fogamzásgátló abbahagyása utáni harmadik ciklusban sikerült - volt két "sima" ciklus, ott nem lett baba, aztán megint kaptam Clostit, azzal elsőre terhesség megint.
2017. jún. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem elso gyermekem 3. honapban fogant meg, masodik terhessegem azonnal (6 ev kulonbseggel, addig a 6 ev alatt vedekeztunk), nem maradt meg, de muszeres befejezes nelkul azonnal probalkozhattunk, ismet 3. honapban lett pozitiv a teszt :)
2017. jún. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Előszőr is köszönöm a válaszokat!!:)

1# neked h kellett szedni a clostit?.nekem eddig 3.naptól 5 napig napi 2xfelet

Most ujra kaptam és első naptól kellett szedni napi fél szemet 5 napig. De kozben dokim szabira ment igy uh nem lesz. Pedig maskor 3x is megyek. Most 1x fogok egy másik orvoshoz.


Remelem hamarosab sikerul , ma vagyok a 11.napon es nekem 15-17nap korul van mindig pém.:)


2# koszi h irtal. Remelem nekunk is 3 honapon belul ossze jon. ☺☺☺😘

2017. jún. 20. 14:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Én minden alkalommal egyformán szedtem a Clostyt: a ciklus 3-7. napjáig 2*1 szemet, azaz pont egy dobozzal. UH követést csak Clostyval az én dokim nem szokott csinálni, csak szuris stimunál.


#1 voltam

2017. jún. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ertem. Köszönöm, en konnyen cisztásodom ezért szemmel tart!:)
2017. jún. 21. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!