Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy tudtatok túllendülni egy...

Hogy tudtatok túllendülni egy sikertelen hónap után?

Figyelt kérdés
Pont ma jött meg és nagyon nagyon elkeseredtem.
2017. jún. 27. 22:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nekem decemberben volt egy vetélésem 18 vagyok.Mi is akarunk most babát.Remélem ebben a hónapban sikerül nektek is! :)
2017. jún. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem pont ma jott meg...

Ez volt az otodik probalkozos honapunk, es az elso babara varunk.

De nem tudom, valahogy en meg nem tartok ott hogy ezt ne tudjam ilyenkor feldolgozni. Adok meg egy par honapnyi eselyt magunknak, mert remelem hogy segitseg nelkul is osszejon. Ha megsem, akkor meg vannak egyeb lehetosegek is. Szoval szerintem nem erdemes emiatt kiborulni. Persze, nekem is megfordult mar a fejemben hogy akkor masnak hogyhogy elsore osszejon meg ilyesmi, de ezzel ugysem jutok elolrebb. Munkahelyet meg lakast sem ugy talaltam, hogy elmentem egy interjura es felvettek, vagy megneztem egy lakast, amit ki (meg) is vettem. Probalkozni kell ezzel is, ahogy az elet mas teruletein is. Nem szabad feladni. Mert amikor osszejon, az a legjobbkor lesz. :) Nem hiszem, hogy letezik olyan no a vilagon, azok kozott, akik sokat vartak a babara, hogy ranezne a gyermekere, es az jutna eszebe, barcsak ne o lenne itt velem, hanem egy masik, aki ma mar x idos lenne.

30/n

2017. jún. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igazad van. Köszi, hogy írtatok.
2017. jún. 28. 23:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!