Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem védekeztünk. Úgy éreztem,...

Nem védekeztünk. Úgy éreztem, hogy most van peteérésem, ez lehetséges? 😳

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem az az lenne bővebben hogy 25-én védekezés nélkül lefeküdtem a párommal (megszakitasos) és mintha rá 1-2 napra lett volna a peteérésem (petefészek fájdalom, enyhe mégis tompa) lehetett ez az? Vagy megtermékenyült? Nem hiszek ebbe az előváladékos babába..Kinek mi, nekem eddig nem jött össze. Kinek mi a tapasztalata ebben?! Értelmes válaszokat kérek csak. Elore is Koszonom.

2017. aug. 28. 12:42
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%
Az ovut lehet érezni (én gyerek előtt mindig éreztem, azóta nem), a fogantatást nyilván nem (két sejt találkozásán nincs mit érezni). A beágyazódást is lehetséges érezni (nyilván ritkább, hogy érzik), de az nem pár nappal, hanem 7-10 nappal később van.
2017. aug. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:
Oké, köszi azért.
2017. aug. 28. 13:18
 13/47 anonim ***** válasza:
85%
amúgy akartok gyereket?
2017. aug. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
93%

A cickafark teát a ciklus első felében kell inni az ovulációig (az ösztrogén termelésre hat) , utána palástfű tea váltja (progeszteron termelésre hat).

Lehetett ovulaciod, igen.

Egyet nem értek. Akkor te most szeretnél babát vagy nem? Úgy jön le nekem, hogy nem bánnád, ha összejött volna.

2017. aug. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:
Nem szeretnénk még. Karrierépítés zajlik és nem lenne jó most egy baba! Eddig mindig megúsztam (igen, többször volt így sajnos de nemis tagadom.) a vélemények megoszlanak. Szerintetek mennyi az esélye hogy most mi lett?
2017. aug. 28. 13:21
 16/47 A kérdező kommentje:
Hozzátenném hogy egyszer már elkaptuk pont az ovulációt. 😏
2017. aug. 28. 13:29
 17/47 anonim ***** válasza:
53%
Komoly karrier epites lehet ha orrbaszajba b##-tok gumi nelkul:D Szokasos 50% hogy vemhes vagy-e , vagy nem.
2017. aug. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:
Vemhesség nincsen az embereknél:) És nem orrba szájba basz@@unk.
2017. aug. 28. 13:39
 19/47 anonim ***** válasza:
90%
de ha nem akartok gyereket miért iszod a cickafark teát?O.O És plusz jótanácsként: Ha nem akartok még gyereket MINDIG védekezzetek, ne megszakítással, mert Murphy törvénye: aki nem akar könnyen teherbe esik, aki akar meg küzdeni kell érte.
2017. aug. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
Úgy olvastam hogy segít a gyulladáscsökkentésben, azért ittam, már nem iszom, csak napi 1-2x ittam egy bögrével. Tudom, és így lesz csak úgy jött haza 2 hét után hogy elkapott minket a hév és nem tudtam magamon uralkodni. 🙁
2017. aug. 28. 13:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!