Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem védekeztünk. Úgy éreztem,...

Nem védekeztünk. Úgy éreztem, hogy most van peteérésem, ez lehetséges? 😳

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem az az lenne bővebben hogy 25-én védekezés nélkül lefeküdtem a párommal (megszakitasos) és mintha rá 1-2 napra lett volna a peteérésem (petefészek fájdalom, enyhe mégis tompa) lehetett ez az? Vagy megtermékenyült? Nem hiszek ebbe az előváladékos babába..Kinek mi, nekem eddig nem jött össze. Kinek mi a tapasztalata ebben?! Értelmes válaszokat kérek csak. Elore is Koszonom.

2017. aug. 28. 12:42
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
Inkabb azert drukkolj hogy ne legyek az!
2017. szept. 1. 15:38
 32/47 anonim ***** válasza:
68%
Hát miután mindent megtettél azért hogy összejöjjön itt nem hiszem hogy bármit is érne a drukk. Mindig az ilyen felelőtlen embereknek jön össze, más meg évekig küzd és nem jön.
2017. szept. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:
Te mirol beszelsz? Mi az hogy mindent megtettem? Tudod mit, inkabb ne is irj ide tobbet, nem hiaba 50%-os vagy! Minden jot, szia!
2017. szept. 1. 15:47
 34/47 anonim ***** válasza:
69%
Igen, 50%os, vagyok mert most regisztráltam és ugrál a százalékom:-D Tegnap még 62 voltam. És szerintem te csak ne oktass ki senkit, mert felelőtlen és buta vagy. Igen, mindent megtettél, hiszen peteéréskor védekezés nélkül szexeltél, ráadásul ittad a cickafark teát ami megduplázza az esélyeidet. Nos, mi az amit nem tettél meg?:-D
2017. szept. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:
Te latod amit irsz?! Ki oktat ki kit? Elkoszontem illedelmesen es te belem kotsz :) Szuper. De ha olvastad volna az elotte levő kommenteket akkor látnád hogy nem ovukor voltunk egyutt! ;)
2017. szept. 1. 15:55
 36/47 anonim ***** válasza:
55%
Elolvastam, de sehol se láttam hogy nem ovukor voltatok együtt...másold már be légyszíves.
2017. szept. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:

8. Valasz.


"Ránézésre is hosszabb ciklusod van, mint 28, de nem nekünk, hanem neked kellene számolgatni.

A 14 csak a tankönyvi 28 napis ciklusnál játszik.

Ellenkező esetben átlagos ciklushossz - 14= ezzel lehet megközelítőleg belőni az ovu napját.

Nálad értelemszerűen később volt, mint 24-e."


Remelem most mar felfogod :)

2017. szept. 1. 16:18
 38/47 anonim ***** válasza:
87%
Sokan nem olvassak a komikat csak a kerdest a zold rublikaba.😀 Pedig a kommentekbol sok minden kiderul.
2017. szept. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
66%
Igen felfogtam, még ki is számoltam neked hogy 26.-án volt a peteérésed. És tudod hány napig él egy spermium? Nos elárulom, legalább három. Remélem most már felfogtad hogy mindent megtettetek a gyerekcsinálás érdekében.
2017. szept. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:

Igy van 38 :)

Akkor megis mi a banatnak allitasz olyat hogy nem irt senki sem ilyet?! Es igen, a spermiumok elelnek 3 napig is HA eleg termékenyenek. De mivel idosebb pasi es 25 eve fuvezik igy nem állítom azt hogy nagyon termékeny lenne a spermaja :)

2017. szept. 1. 17:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!