Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem védekeztünk. Úgy éreztem,...

Nem védekeztünk. Úgy éreztem, hogy most van peteérésem, ez lehetséges? 😳

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem az az lenne bővebben hogy 25-én védekezés nélkül lefeküdtem a párommal (megszakitasos) és mintha rá 1-2 napra lett volna a peteérésem (petefészek fájdalom, enyhe mégis tompa) lehetett ez az? Vagy megtermékenyült? Nem hiszek ebbe az előváladékos babába..Kinek mi, nekem eddig nem jött össze. Kinek mi a tapasztalata ebben?! Értelmes válaszokat kérek csak. Elore is Koszonom.

2017. aug. 28. 12:42
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
85%
Na majd kiderül hamarosan. Én mikor nem akartam terhes lenni, terhes lettem kb úgy mint te, bár én a vérzésem 5.-napján. Mióta bezzeg dolgozunk a babán sehol semmi, már 4 éve.
2017. szept. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:
Sajnalom hogy nem sikerul nektek, de ne feszulj ra. Inkabb atadnam ezt az eselyt nektek.! :-)
2017. szept. 1. 18:08
 43/47 anonim ***** válasza:
86%
Hát végül is, már van egy véletlen babánk, vagyis nagyfiunk:-D Csak jó lenne a kistesó. Én örülnék a lehetőségnek:-D Csak azért mondom hogy mindi oda megy a baba ahova "nm kéne" még. Mi egyszer nem védekeztünk 24 évesen, menstruáltam, nem is élvezett belém, és mégis összejött.
2017. szept. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:
Remelem hogy megúszom. Azota egyutt voltunk mar 1x, természetesen gumival vedekeztunk az aktus kezdete ota. Hibáztam tudom, de mihelyst megjön kerek időpontot nőgyógyászhoz es lehet iratok fel tabit, mert előny is ha tudom mikor jon meg pontosan a havim.:)
2017. szept. 1. 18:14
 45/47 A kérdező kommentje:
Tegnap megjött a mensim, akit érdekel:)
2017. szept. 7. 19:58
 46/47 anonim ***** válasza:
87%
Eljen.😀 Vedekezes nelkul csak akkor ha babyt szeretnetek.😉
2017. szept. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:
Igen. Soha tobbet 😁😁
2017. szept. 8. 17:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!