Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem védekeztünk. Úgy éreztem,...

Nem védekeztünk. Úgy éreztem, hogy most van peteérésem, ez lehetséges? 😳

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem az az lenne bővebben hogy 25-én védekezés nélkül lefeküdtem a párommal (megszakitasos) és mintha rá 1-2 napra lett volna a peteérésem (petefészek fájdalom, enyhe mégis tompa) lehetett ez az? Vagy megtermékenyült? Nem hiszek ebbe az előváladékos babába..Kinek mi, nekem eddig nem jött össze. Kinek mi a tapasztalata ebben?! Értelmes válaszokat kérek csak. Elore is Koszonom.

2017. aug. 28. 12:42
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
80%

Nem akartok gyereket, de többedszer szexeltek védekezés nélkül?!


Hogy mi van?

2017. aug. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
88%

Valószínű megérezted a peteérést, az enyhe fájdalom ilyenkor gyakori.

Van esélyed teherbe esni. Az előváladék tartalmaz hímivarsejtet.

De, hogy 20-án meg 25-én is úgy egymásnak estetek, hogy nem volt otthon gumi. Hát 2 heted volt venni, míg nem volt otthon a párod!!!

2017. aug. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:
Pontosabban 3-4x. És igen, sajnos ez van. Több ilyen nem lesz az tuti.
2017. aug. 28. 13:55
 24/47 A kérdező kommentje:
Nem. Sajnos pont úgy dolgoztunk hogy mire odaértem volna a boltba bezárt, és itt ahol mi lakunk egyik boltban sem lehet kapni mert körbejártam...Úgyhogy örültem.
2017. aug. 28. 13:56
 25/47 anonim ***** válasza:
73%

Hol laksz ahol nincs a boltba ovszer? 😰

Sajnallak Kedves kerdezo , megjott mar?

2017. szept. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:
Ez egy kisebb község inkabb ahol van kb 3 kis bolt de mindegyik bezár 7-kor. Még nem, szeptember 10 korul kell majd megjonnie. Vélemény?
2017. szept. 1. 08:35
 27/47 anonim ***** válasza:
85%

Igy eselyes a baba foleg h cickafark teat is ittal ami nem csak gyulladasra jo.

Ha 10.e korul nem jon meg tesztelj.

2017. szept. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
35%
Ne aggódj, míg terhes vagy szexelhetsz gumi nélkül, lesz jó 7 hónapotok:-D
2017. szept. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:
Csak egy nap ittam cickafarkot. Elvileg az csak akkor hat ha hosszabb ideig iszom és éhgyomorra stb. Utolso - nem volt ez olyan vicces:) Inkabb atadnam azoknak ezt a dolgot akik szeretnének babát es nem jon ossze. :)
2017. szept. 1. 13:53
 30/47 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező erre hamarabb kellett volna gondolni, és ösztönlényeként egymásnak esni felelőtlenül. Nagyon remélem hogy ha terhes vagy nem rohansz abortuszra.
2017. szept. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!