Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszt? Van még remény?...

Negatív teszt? Van még remény? ( bővebben lent)

Figyelt kérdés

Augusztus 4.én és 11.én tudtunk együtt lenni a férjemmel. De augusztusba megjött. Utána aug.21 és 28.án voltunk megint együtt.

29.e óta vannak terhességre utaló tüneteim. mint pl: érzékeny vagyok a szagokra, hányingerem van, fáj a derekam, fáj a hasam, mellem néha érzékeny.

Ma reggel csináltam tesztet de az negatív lett. 19.én kéne megjönnie. Lehet még baba a dolog mögött?


2017. szept. 4. 13:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ezek mind képlékeny tünetek. Más is okozhatja, beképzelés is az akarás miatt. Peteérés miatt pedig sajnos napokig is lehez diszkonfortérzet, akár igen erős alhasi fájdalmak is. Ha továbbra is gyanakszol, végezz el még egy tesztet kb. 1 hét múlva. Ha az is negatív, tudomásul kell venni, hogy nem vagy terhes.
2017. szept. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam én is hogy beképzelem e. Viszont elkezdtem most délután picit vérezni. Ez mit jelenthet?
2017. szept. 4. 17:28
 13/19 anonim ***** válasza:
Én inkább azt javaslom akkor, hogy ha tovább is panaszaid lesznek, fordulj orvoshoz. Lehet hormonális oka is.
2017. szept. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Pecsételő vérzésnek mondanám. Egy két csepp volt tegnap,meg ma is. És inkább ilyen barnás folyás. A tegnapi picit rózsaszínes volt. Lehet beágyazódási vérzés?
2017. szept. 5. 18:50
 15/19 anonim ***** válasza:

Ha az lenne egy reggeli teszt pozitiv lenne.

Tapasztalatbol mondom. Nalam 1x volt beagyazodasos verzes, de ez kb egy 1 ftos nagysagu barna potty volt a bugyib. Masnap pozi volt a tesztem.

2017. szept. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
A tesztet a pecsételő vérzés előtt csináltam. Várok pár napot aztán újra tesztelek. Dokihoz meg kindenképp elmegyek.
2017. szept. 5. 20:16
 17/19 A kérdező kommentje:
*mindenképp
2017. szept. 5. 20:16
 18/19 anonim ***** válasza:
Teszteltél azóta?
2017. szept. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Igen és pozitív lett. :) Annyira boldog vagyok!:)
2017. szept. 13. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!