Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13 DPO-n tesztelhetek Clalearb...

13 DPO-n tesztelhetek Clalearblue-val?

Figyelt kérdés

Az utolsó menzeszem augusztus 7.én volt meg. Rendesen megjött.

Utána szept.3.án volt pecsételő verzésem a ciklus 25. napján. Ha úgy veszem időben jött meg mert elég rendszertelen a menzeszem. Két és fél napig tartott. Rá egy napra belázasodtam, fájt a méhem, és a mellemben is éreztem fájdalmat hónalj körül. Azt tudom hogy utoljára párommal Augusztus. 28. án voltunk együtt. Tesztet hat napra csináltam "fogantatás után" de negatív lett. Teherbe eshettem? Szeretnénk nagyon babát, már ötödik hónapja próbálkozunk, eddig semmi. Azt a pecsételő vérzést sem értem, eddig nem volt ilyen. Ha igaz, most vagyok a 12 napon, fogantatástól számítva. Ovulációm fogalmam sincs mikor volt. :( Mikor teszteljek szerintetek?Remélem tud valaki segíteni, nagyon el vagyok keseredve. :(



2017. szept. 9. 07:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mennyi hülye van a világon! Oda kellett volna irnom, hogy kötekedők kíméljenek? Én nem fogok magyarázkodni semmiért, és a kérdés sem úgy hangzott hogy jó párt választottam e. Az értelmes válaszokat köszönöm. A többiek pedig menjenek el a Mónika show- ba vagy valahová ahol ki tudják élni magukat.
2017. szept. 10. 08:05
 12/16 anonim ***** válasza:
Nos mi lett az eredmény???
2017. szept. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Semmi biztató. Minden tesztem negatív. Tudom, hogy hülyeség annyit csinálni. Menzeszem két hét múlva nem várom. Hasam alja szúrkál, pulzusom megemelkedett, vérnyomásom alacsony. Volt már hányingerem is, folyasom mint ami a könyvekben meg van írva. Ha késni fog a menzeszem elmegyek orvoshoz addig nem merek nem akarom kinevettetni magam. Lehet csak beképzelem. Ennyi próbálkozás után kezdem feladni. 😞
2017. szept. 14. 09:26
 14/16 anonim ***** válasza:
10# sztem beteg vagy de zoldet adtam mert jot nevettem. :) nem a spermaja es nemis az en mehem donti el ossze illunk-e hanem a hosszu evek es a boldogsag
2017. szept. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Na de ha 2 het mulva nem varod h lehetnel terhes ? Vagy most mivan??
2017. szept. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Elsején két napig tartó pecsételő verzésem volt menzesz helyett. Ezért kezdtem el reménykedni.
2017. szept. 14. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!