Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerülhet elsőre is az...

Sikerülhet elsőre is az Inszemináció?

Figyelt kérdés
2napja volt az első inszeminációm negyed 3kor.5órától fájt feszített nagyon a hasam akkor repedhetett a tüszőm.Semmigond nincs velünk csak a páromnak alacsonyabb valamivel a spermája az átlagosnál.Mondták is az inszem előtt hogy nagyon jó a sperma :) Most utrogestant szedek 3*1-et.Sikerülhet elsőre vagy neis reménykedjek?
2017. nov. 8. 11:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen

De átlagban kell 2 vagy 3 mire sikerül.

Kitartas es szivbol drukkolok♡

2017. nov. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Sikerülhet, persze. De ne add fel, ha mégsem.
2017. nov. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)Remélem bennt leszek abban a kis %-ban akiknek elsőre sikerül
2017. nov. 8. 12:02
 4/22 anonim ***** válasza:
30%

Szerinted minek csinálták az inszemet, ha nem lenne rá esély hogy sikerül? Csak viccböl?

Ès mivel lenne az esély nagyobb második vagy harmadik alkalommal?

2017. nov. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
54%
Azért nem sikerül sokszor az első, mert nagyon új a helyzet, sok nő stresszel. De ez teljesen emberfüggő, meg persze a beavatkozást végző személyzeten is múlik, hogy milyen az általános hangulat. Visszatérve a kérdezőre, mivel megdicsérték a spermáért őket, ez már adott egy jó, biztató alaphangulatot, és ez sokat számít.
2017. nov. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert nagyon sok helyen olvastam hogy az első nem igazán szokott sikerülni és szerintem normálisan irtam ki a kérdést nemkell flegmázni.A többieknek nagyon köszönöm a válaszokat és a bíztatást
2017. nov. 8. 12:51
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem három inszemem volt, nem sikerültek. A harmadik lombikbol született a kisfiam.


A baratnomeknek az első inszem sikerült, pedig orvosilag rosszabb eséllyel indultak.

2017. nov. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó nálatok mi volt a gond ami miatt kellett és a barátnődéknél?
2017. nov. 8. 16:10
 9/22 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk konkrét problémát nem találtak. A férjem értékei tökéletesek voltak. Nekem csak az egyik vezetom átjárható, de ez nem zárta ki a spontán teherbe esést.


Barátnőm súlyosan anorexiás és a férjénel sem volt minden rendben.

2017. nov. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm szépen a válaszod.Nemmaradt más mint bizni a legjobbakban.Reménykedek nagyon
2017. nov. 8. 17:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!