Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerülhet elsőre is az...

Sikerülhet elsőre is az Inszemináció?

Figyelt kérdés
2napja volt az első inszeminációm negyed 3kor.5órától fájt feszített nagyon a hasam akkor repedhetett a tüszőm.Semmigond nincs velünk csak a páromnak alacsonyabb valamivel a spermája az átlagosnál.Mondták is az inszem előtt hogy nagyon jó a sperma :) Most utrogestant szedek 3*1-et.Sikerülhet elsőre vagy neis reménykedjek?
2017. nov. 8. 11:57
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Szia :) Boldog Újévet elsősorban.Talán ez a mi évünk lesz.Nincs semmi azóta.Most készülünk a 2.inszemre holnap megyek UH-ra.Nincs semmi undonság sajnos.Csak a várakozás.Nálad miujság?
2018. jan. 1. 13:46
 22/22 anonim válasza:

Először is nagyon sajnálom, hogy nem sikerült remélhetőleg idén sikerülni fog! Én már lassan több éve próbálkozunk a párommal és 2 hónapja derült ki hogy nem lehetetlen teherbe esnem mert nem élnek a spermai nincsen velük valami rendben és ezért mennék lombikra... februárra kaptam is időpontot a Kaáli intézetbe, csak foglalmam sincs milyen orvosi papírok kellenek ha tudnál nekem segíteni nagyon megköszönném. Nem mondtak a telefonba semmit azt mondtak, nem mondhatják majd csak a konzultáción, ami elég érdekes :(

Mikorra számíthatok a beültetésre mennyi idő kb a konzultáció után mire időpontot kapok ?

Remelem idén kismama leszek ahogyan te is és a karácsonyfa alatt jövőre ott lesz neked is és nekem is a babocaaaa !!!!! :)

2018. jan. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!