Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerülhet elsőre is az...

Sikerülhet elsőre is az Inszemináció?

Figyelt kérdés
2napja volt az első inszeminációm negyed 3kor.5órától fájt feszített nagyon a hasam akkor repedhetett a tüszőm.Semmigond nincs velünk csak a páromnak alacsonyabb valamivel a spermája az átlagosnál.Mondták is az inszem előtt hogy nagyon jó a sperma :) Most utrogestant szedek 3*1-et.Sikerülhet elsőre vagy neis reménykedjek?
2017. nov. 8. 11:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Esetleg tudsz már valamit? Persze látom 10 napja volt az inszem, hátha holnap már tesztelsz :) Írj eredményt, hasonló helyzetben vagyok, első inszem elé nézek :)
2017. nov. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Szia :)Ma vagyok a 10.dpon.Majd csak hétfőre tervezem a tesztet.Nemérzek semmi különöset nèha görcsölgetek,Teljesen száraz vagyok nincs folyásom.4nap és kiderül.Neked miért lesz inszem?
2017. nov. 16. 16:51
 13/22 A kérdező kommentje:
A tesztem negatív és barnázok.Nemsikerült :( Nagyon csalódott vagyok.pedig minden klappolt nagyon biztam benne :(
2017. nov. 20. 05:30
 14/22 anonim ***** válasza:
Masodjara sikerulni fog !!
2017. nov. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nemmerek már bízni :( egy éve próbálkozunk és most ez sem sikerült.Tudom még csak az első volt csak hát a csalódás
2017. nov. 20. 07:34
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel, tudom nehéz, én is most vagyok rossz passzban 1,5 év próbálkozás után. De eltelik pár hét és mindig reménykedem...:( Az idő kicsit segít, és meghozza a várva várt eredményt! Csináljatok valami olyat, amit mindketten élveztek, vacsi, mozi, wellness, kirándulás, stb. Kis kikapcs nekem segíteni szokott.
2017. nov. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást van egy két éves kisfiam ő leköti a napomat :)De amikor eszembe jut hogy megint nemsikerült a kiszesó akkor nagyon elszomorodok.DE!!Nemadom fel addig amíg nemteljesül az a vágyom hogy 2gyermekem legyen ❤
2017. nov. 22. 21:01
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszoló vagyok. Szintén ugyanebben a cipőben. Nekem is van egy 2.5 éves kisfiam, nem gondoltam volna, hogy ha már van egy gyereke az embernek, akkor is ennyire csalódás minden egyes hónap a kistesó miatt...Úgy érzem nehezebb, és nem tudom elképzelni magamat egy gyermekes anyaként :( Még a gondolattól is rosszul vagyok, nem tudom megmagyarázni miért. Első babánk első próbálkozásra jött, most több, mint 1 éve nem sikerül a tesó.
2017. nov. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Én is azt érzem hogy nemtudom elképzelni hogy nelegyen mégegy gyerekem.Nagyon rossz érzés belegondolni hogy talán nem lesz :(
2017. nov. 30. 11:35
 20/22 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Azóta mi újság veled? Velem semmi jó sajnos...
2017. dec. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!