Dohány szag undor?

Figyelt kérdés

A párom dohányzik, és nyilván a szájának is sajnos cigiszaga, íze van. Eddig nem zavart, éreztem magát a konkrét cigi szagot, de elvoltam.. Pár napja pedig minden csóknál annyira megfogalmazhatatlan - íz, szag van, hogy öklendezés jön rám.(bocsi ha kicsit undi volt. :)) Nem vedekezunk, a teszt még negatív, 4nap múlva lenne esedékes a menzesz.


Valakinek esetleg hasonló?


2017. dec. 18. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Ez nem terhesség, csak a szájhigiénia hiánya. Mosson fogat.
2017. dec. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Olvastam itt egy kismama válaszát hasonló témában.Nos,ő elmondása szerint sikeresen lehányta a dohányszagú férjét(ha jól emlékszem szex közben),annyira felkeveredett a gyomra tőle.

A férfi többet nem gyújtott rá.


Egyébként szörnyű hallani,hogy egy felnőtt férfi,aki remélhetőleg hamarosan apa lesz,nem képes leszokni a dohányzásról,ami,ugye azért gázos,mert bizony a baba mellett is ugyanúgy hódol majd ennek az igénytelen és egészségtelen szokásának.


Ha össze is jött a baba,még nem lehetnek terhességi tüneteid.

2017. dec. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen korán még nem vennél ilyet észre.

Én is egyik napról a másikra undorodtam meg a dohányszagtól, pedig előtte cigiztem másfél évig. És nem voltam terhes.

Ellenben mikor terhes lettem (én akkor már tudtam, hogy az vagyok), pl azt is megéreztem, hogy a sógornőm füves cigit szívott, és rosszul lettem a szagtól...

Most újra terhes vagyok, semmilyen füstszagot nem bírok...

2017. dec. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen, sőt szabályosan rosszul lettem mikor cigiszagot éreztem annyira hiányzott.
2017. dec. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 10 évig dohányoztam és amikor kiderült, hogy terhes vagyok azonnal abbahagytam. Már a 10 év vége felé is undorodtam a szagától; attól hogy büdös a kezem, ruhám stb. de mióta nem dohányzom annyira elmondhatatlanul irritál a szaga, hogy az utcán ha valaki a közelemben rágyújt akkor inkább odébb megyek... Kilométerekről kiszagolom és felfordul tőle a gyomrom.
2017. dec. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!