Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatok? Lehet baba?

Tapasztalatok? Lehet baba?

Figyelt kérdés

Az van hogy okt.19én kezdtem el szedni fogamzásgálót de nem a menstruáció első napjatól nem azért mert nem szeretnénk babát hanem mert cisztáim lettek és megbeszéltük és az orvosom tanácsára hogy kb tavaszig fog.gátlót szedjek... ok

Na most

A párommal nov.16tól vagyunk úgy együtt hogy teljes aktus... elmegy bennem...

Nov. 2-11ig megjött az elmaradásos vérzésem majd rendesen 27napos ciklusra megjött nov.28án ismét tartott 6 napig..

De ami a furi hogy a vérzés után 7 napig hol barnáztom hol rózsaszín hogy tejfehér hol megint barna folyásaim voltak kb 1 hétig...

Na most történt velem olyan, hogy ÉN aki egész életemben mióta az eszemet tudom soha nem hánytam!

De december 11én hétfőn nem tudtam bemenni dolgozni mert 5ször hánytam otthon és lázas is lehettem. De ez egy ilyen 1 napos valami volt velemde mondom soha életemben nem hánytam!

Majd tegnap este a párom is megjegyezte hogy a cicieim meg vannak duzzadva hogy nagyobbak lettek szerinte. Szerintem is, sőt teszem hozzá hogy a melleimben azok a csírcsomók nagyon érzékenyek...

Reggelente hányingereim vannak és úgy érzem kifordul a gyomrom... fáj a gyomrom is néha a petefészkeimnél meg apró tűszúrkálásokat érzek néha...

Alidni egész nap tudnék és a hangulatingadizásaimtól már én magam is a falra mászok nem hogy körülöttem az emberek...

most 24-én kellene megjönnie de ti mit gondoltok?

Még ne teszteljek? Vagy lehet?

Van valakinek hasonló tapasztalat? :)



2017. dec. 19. 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Én nem gondolnám, hogy terhes vagy.Ha belázasodtál, az inkább lehtett valami vírus mint terhességi tünet.

Én életemben egy hónapig szedtem fog.gátlót, de nagyon sok mellékhatása volt.Folyamatosan mindjárt megjön érzés, émelygés, libidócsökkenés...

Van aki nem bírja.

2017. dec. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tabelettàt rendesen szeded elvileg nincs peteérés igy terhesség sem. De a tabletta sem 100%.Ha ennyi tűneted van egy tesztet megér ellőnőd vagy max nődoki ott biztos kiderűl mi a helyzet.Nekem az első terhességemnél voltak ilyen tűneteim igy bàrmi lehet. Nem szeretnétek babàt?
2017. dec. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

De szeretnénk :)

Csak azért döntöttünk a fog.gátló mellett mert hogy ciszta lett... égy akkor tavasz végéig baba project nincs és akkor bele vágni...

Csak ez olyan furi...

Én is gondoltam arra hogy lehet hogy a fog.gátló mellékhatásai hisz soha életemben nem szedtem...

Amúgy azóta is van folyásom csak most már fehér vagy víz szerű folyás... semmi kóros... csak most kb mindennapja van...

Nem értem

Persze örülnénk ha baba lenne teszem hozzá :)

A tablettát meg szedem rendesen nem hagytam ki egyet sem!

2017. dec. 19. 17:56
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tabletta mellett szinte kizárt dolog, hogy teherbe ess. Ezek szimplán mellékhatások. A hányás meg egy vírusos fertőzés. A terhesség nem okoz lázat.
2017. dec. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Sejtettem :)

Köszönöm a válaszokat!

Csak most tényleg magamat szeretném rendbe hozni és akkor tavasszal bele vágunk :)

Az lehetséges hogy másik fajta fog.gátlótól is lennének ilyen tüneteim? Vagy csak ez amit most szedek a Misseetől?

2017. dec. 20. 06:02
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha ugy gondolod hogy a bogyotol akkor kérdezd meg az orvost nem irna màsikat. Én is szedtem fogamzàsgàtlót de nekem nem volt jo,fejem fàjt rossz volt a kőzérzetem stb stb...

Hànyàs làz szerintem sem terhességi tűnet,lehet valami virus.

Antibiotikumot nem szedtél mostanàban? Csak mert az kőzömbösiti a gyogyszert.

2017. dec. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem. Direkt nem szedtem mert tudom hogy közömbösítheti...

Mind1

Megyek úgy is dokihoz átbeszélem vele ezeket.

De azért kiváncsi leszek a menstruációmra...

2017. dec. 20. 17:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha november 28-án volt utoljára a vérzésed és esetleg valamiért ne hat a gyógyszer, akkor december 11-én még nem lehettek terhes tüneteid. Ha nem vagy biztos a dologban csinálj tesztet. A fogamzásgátló szedésének első 3 hónapjában előfordulhat össze-vissza barnázasok, vérezgetések, ez teljesen normális. Ha a 3 hónap letelte után is van az már nem jó, ha ez lesz lehet gyógyszert kell váltani, de ez a jövő. Azt kovizsgálták, hogy mitől vannak cisztáid? Ha PCOS-ed van akkor a gyógyszer csak felületi kezelés és nem magát a betegséget kezelik.
2017. dec. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ma reggel tesztettem clearblue-val és halvány pozitív lett egyből

????????????

2017. dec. 23. 08:43
 10/12 anonim ***** válasza:
8-as vagyok! A halvány pozitív és pozitív!! Gratulálok! Tudsz képet feltölteni?
2017. dec. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!