Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindenképp hányni fogok...

Mindenképp hányni fogok terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Tudom nem lehet ezt igy megmondani, de nagyon felek, lehet most be fog csúszni én szeretném és a párom is de annyira felek mert hányás fóbiás vagyok.

Egyszerűen rettegek a hanyastol , és ez tart vissza. Anyukám nem hányt egyik terhessége alatt sem, illletve a kérdésem meg az lenne hogy a terhesség alatt fellépő hányás ugyanaz mint pl egy vírusnal? Vagy talán a hormonok el fogjak ezt nyomni bennem ?


2018. jan. 12. 20:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%

Anyád se hányt, akkor szerinted mindenki hány?

Egyébként rosszabb mint egy vírus, mert nem könnyebbülsz meg tőle. Hányás után is ugyanúgy szédültem és továbbra is hányingerem volt.

2018. jan. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%
Nem biztos, hogy fogsz hányni. Én három gyereket szültem, voltak émelygéseim, de egyiknél sem hánytam. Két lány és egy kisfiúval voltam terhes.
2018. jan. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
65%
14 hétig voltam napi 24 órában rosszul, de nem hánytam. Egy idő után azt kívántam bárcsak inkább jönne ki.
2018. jan. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Annyira felek,hogy fogok. Főleg h akkor meg se könnyebbülök .:(
2018. jan. 12. 20:52
 5/24 anonim ***** válasza:
Én nagyon ritkán hánytam terhesen és volt már rosszabb is életem során, nem is egy. Legalább a terhességi hányás nem jön óriási hasi görcsökkel. Én mondjuk megkönnyebbültem utána de ebből is lehet látni, mennyire másak vagyunk, engem még ha teljesen nem is került el, elég szerencsésen megúsztam.
2018. jan. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
És mettől meddig tart ez kb?
2018. jan. 12. 20:56
 7/24 anonim ***** válasza:
Nem hanytam terhesseg alatt. De ezt nem tudod előre kiszámolni. Hanyas ellenere hidd el, hogy megéri a gyotrelmet 😊
2018. jan. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok hányós, életemben egy alkalomra emlékszem 10 évesen. 6-12. hétig nagyon gyötört a hányinger, émelygés, de egyszer sem kellett hányni. Erre tegnap este a 30. hétben sikerült. 8kor megittam fél liter tejet, nagyon jól esett, utána éjfélig szenvedtem ... nem tanulva az esetből ma 8kor megettem két tányér paradicsom levest és ismét szenvedek, szerintem ez is vissza fog köszönni. Ahogy egyre kisebb a gyomrom, illetve nyomja fel a méhem, egyre jobban meg kell gondoljam mit eszek, főleg este.
2018. jan. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Annyira szeretném hogy sikerüljön , de pl nem tudom mikor van a dpo mert hiába írja woman log nem érzek semmi ilyet .

Dec 29.-én jött meg és 1-2.ig tartott

Jaj 8 illetve 11.en is úgy voltunk együtt hogy semmi kimosas semmi vedekezes van esélyem szerintetek ? Mikor teszteljek?

2018. jan. 12. 21:13
 10/24 A kérdező kommentje:
Jobbulást kívánok minden kismamának :) és csodás babavarast.
2018. jan. 12. 21:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!