Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindenképp hányni fogok...

Mindenképp hányni fogok terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Tudom nem lehet ezt igy megmondani, de nagyon felek, lehet most be fog csúszni én szeretném és a párom is de annyira felek mert hányás fóbiás vagyok.

Egyszerűen rettegek a hanyastol , és ez tart vissza. Anyukám nem hányt egyik terhessége alatt sem, illletve a kérdésem meg az lenne hogy a terhesség alatt fellépő hányás ugyanaz mint pl egy vírusnal? Vagy talán a hormonok el fogjak ezt nyomni bennem ?


2018. jan. 12. 20:40
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Hogy kell pontosan. ? Én pl nem értem ezt a grafikont . Mindennap kell reggelente a hőmérséklet? És csak reggel?
2018. jan. 12. 23:27
 22/24 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj ennyire, ha csak most kezdtek konkrétan próbálkozni. Szexeljetek sokat, aztán ha nem jön meg, tesztelj. Számolgatni, hőmérőzni, peteérést figyelgetni ráérsz akkor, ha pár hónapig nem jön a baba.


Amúgy én a 14. hétig időnként hánytam, de állandóan szarul voltam, nem kicsit. Megváltás volt, mikor végre kijött, és 10 percig nem éreztem hányingert. A 14-től a 16. hétig rosszul már nem voltam, de párszor hánytam egyet random. Az olyan volt, hogy a semmiből egyszercsak éreztem, hogy uhh, hánynom kell, 10 másodpercen belül kidobtam a taccsot, aztán ugyanúgy jól voltam. Barátnőm viszont egy kósza émelygést sem érzett sosem.

2018. jan. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ettol en is tartottam kicsit nekem is fobiam van a hanyastol. Halistennek elso terhessegem olyan volt mintha nem is lettem volna terhes. Abszolut semmi bajom nem volt. Nagyon jo volt. Masodiknal a legeslegelejen majdnem behanytam egy kerti partin az olajos padlizsan miatt de vegul nem. Nah beparaztam hogy megegyszer nem lesz szerencsem. Aztan vegulis annyi volt hogy az elso harom honapban rettenetes gyomorsavam volt idonkent amit volt hogy azt hittem sehogy sem tudok lecsillapitani. Ezen kivul szerencsere semmi nem volt.:). Anyam emelygett es hanyt. Nagyanyam is. Ez majd akkor derul ki ha terhes leszel. Drukkolok hogy meguszd:). Alapvetoen hiszem hogy valahol ez psziches is.
2018. jan. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek!!!
2018. jan. 20. 13:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!