Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pajzsmirigy alulműködéssel...

Pajzsmirigy alulműködéssel teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
Nem élvezett belém, megszakítással közösültünk sajnos. Tudom felelőtlen voltam, tanultam belőle. Mennyi az esélye a teherbe esésnek? Tesztet még nem merek csinálni, rettegek az eredmenytol.

2018. jan. 23. 06:35
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Egyébként jelek nincsenek, csak annyi hogy nem jön meg. Mellem sem érzékeny.
2018. jan. 23. 18:51
 22/23 anonim ***** válasza:
77%

Mostanra már biztosan kimutatná. Megnyugodhatsz. :)

A kimaradás valószínűleg a stressz és/vagy a PM eredménye, mivel eleve ilyen gondjaid vannak, nem kell bemutatni a dolgot, gondolom.

A jövőben azért légy óvatosabb. Akár egyeztess a dokival, és kezdj fogamzásgátlót szedni, a vérzés rendbetételére az is egy nagyon jó (bár tüneti) kezelés. Nekem pl. PM gyógyszer mellé alap volt, hogy azt kapok, mivel amúgy is párkapcsolatban élek, így "kettőt egy csapásra", egyel kevesebb hormonnal mérgezem magam.

2018. jan. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
2. Teszt is negatív! 😊
2018. jan. 24. 14:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!