Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elmennétek az állásinterjúra?

Elmennétek az állásinterjúra?

Figyelt kérdés

helyzet a következő:

van egy nem túl biztos (de be vagyok rendesen jelentve) állásom


babát szeretnénk (most kezdtünk el próbálkozni)


behívtak állásinterjúra (egy valószínűleg biztos helyre. ez sem álommunka, de biztos hely) - fél év a próbaidő


ti elmennétek a helyemben? vagy inkább hagyjam? és ha legrosszabb esetben megszűnik a munkahelyem, keressek másikat?


2010. jún. 9. 12:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék. Ha fél évet lehúzol, lesz egy tényleg biztos állásod, és akkor már jobb a helyzet.
2010. jún. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne mennél? Persze, hogy menj.
2010. jún. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
de én ezt egy kicsit kitolásnak érezném az új helyen, hogy fél év aztán bejelentem, hogy mentem, mert már jön is a baba. vagy mi van ha próbaidő alatt elküldenek?
2010. jún. 9. 12:47
 4/17 A kérdező kommentje:

nem tudom. szívem szerint nem mennék, ha tudom, hogy már most várandós vagyok.

de ha meg nem, ha tudnám,hogy sokat kell rá várni, akkor mennék

2010. jún. 9. 12:50
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én lehet, hogy nem mennék. A mostani munkahelyedről el tudsz menni gyedre, és utána meg kereshetsz egy másik munkahelyet, ha a baba már 2 éves. Hiába mész át máshova, ha próbaidő után esel teherbe, akkor is haragudni fognak rád, és nem tuti, hogy vissza is vesznek a gyed után.
2010. jún. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

igen. bennem is ez van, hogy nem lenne korrekt.

ugyanakkor itt meg elég rossz a helyzet.


talán azt fogom csinálni, hogy maradok, amíg húzza a cég. ha meg elküldenek és baba sincs, akkor ezerrel munkakeresés. (de ezen még ráérek gondolkodni)


elég hülye helyzet az biztos.

2010. jún. 9. 12:57
 7/17 anonim ***** válasza:

Figyu, az, hogy elmész az állásinterjúra nem jelenti azt, hogy fel is vesznek.

Én a helyedben elmennék, és a sorsra bíznám a döntést. Ha felvesznek belevágnék, ha nem legalább megpróbáltad.

2010. jún. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el.Én már voltam hasonló helyzetben.Tavaly augusztusban kaptam egy állás ajnlatot és vaciláltam,hogy mi legyen mert már akkor ment a baba projekt ,elfogadtam az ajánlatot.Már egy éve dolgozok de baba sehol.Remélem neked nem így lesz.Én örülök,hogy elfogadtam az állást.A babaprojekt azóta is tart.
2010. jún. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják, hogyha babát szeretne az ember, semmit nem szabad alárendelni, úgy kell élni, mint előtte. Tehát ezért ne hagyj ki se nyaralást, se egy új, jobbnak tűnő munkalehetőséget. Hidd el, tudom, miről beszélek, mi már az esküvő előtt dolgoztunk a babán és azon aggódtam, hogy hogyan tudjuk átalakítani majd a menyasszonyi ruhát, hogy eltakarja a pocimat. Ennek már 3 éve és azóta sincs babám.
2010. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Bocs, lehet, hogy félreérthető voltam, ebből nem azt akartam kihozni, hogy nektek sem fog összejönni hamar a baba, hanem hogy nem szabad ehhez igazítani az életedet, mert nem tudhatod, hogy alakul. Valaki írta itt előttem, hogy bízd magad a sorsra, szerintem is így tedd! És azért meg ne legyen lelkifurdalásod, hogy felvesznek és utána elmész szülni, lehet, hogy tök jól fognak hozzáállni. De ezen majd ráérsz akkor aggódni :)
2010. jún. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!