Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » DM sajátmárkás terhesvitamin?

DM sajátmárkás terhesvitamin?

Figyelt kérdés

Még csak próbálkozunk és folsavat szedtem. Most néztem a DM terhesvitaminját és elég jónak tűnik, valamint mellé szednék magnéziumot és e vitamint, mert nem rég volt egy korai spontán vetélésem és ezért hondoltam a kiegészítést!

Szerintetet ez így rendben van?


2018. ápr. 4. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Célnak tökéletes. Szerintem mind jó. Ki kell tapasztalni, mert én pl a Gravidától hánytam. De a DM-esről én csak jókat olvastam.
2018. ápr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
*D vitamint általában egyik sem tartalmaz eleget, és a kalciummal kapcsolatban érdemes még az étrendedben szétnézni, hogy eleget viszel-e be belőle.
2018. ápr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szon ritka vitaminok egyike ami tartalmaz jodot is. Legalábbis 3 eve mikor en szedtem vegig volt benne és sok másik fajtából igen. A nemez bevizsgalasok alapján nagyon jó minősítést kapott. Nekem bevalt
2018. ápr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is bevált. Az Elevittől hánytam, a dm-estől nem. A vérképem is mindig jó volt.

Szoptatás alatt is ezt szedem. Szerintem is tudja azt, amire kell.

2018. ápr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt szedem. Tökéletes! Árban is a legjobb!
2018. ápr. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En hanytam a dm steol, a gravidatol is. Jutavitet szedek. Ha jol lattam abban is van jo. 60 szem 2.000 ft. Sz ara is megfelelo
2018. ápr. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első pár hónapban femibiont szedtem, majd váltottam a dm-esre. Végig jó volt a verkepem, max egészséges az 5 hónapos babám :)
2018. ápr. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A terhességem elején Elevitet szedtem de amikor már másfél hete nem jutottam el nagywcre akkor a DM-re váltottam. Semmi hasonló gond nem volt vele és a vérképem végig tökéletes volt. Az ára verhetetlen és nagyon jó a beltartalma is (folsav, vas stb.). Én mellé még szedtem D vitamint+calcium+magnéziumot is az Jutavit volt.
2018. ápr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó ez is. De ha van valami, akkor kell mellé kiegészítés. Én pl. sokat görcsöltem, emiatt kellett a Mg, és vashiányos voltam, ezért külön vasat is szedtem.
2018. ápr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!