Aggódnom kellene?

Figyelt kérdés

Szóval 10 napja veszítettem el a szüzességemet a barátommal. Gumival védekeztünk,bennem ment el,vagyis a gumiban. Nagyon fájt, utána 3 napig picikét vérezgettem,de nem vészesen.

4 napja újra szexeltünk,most is gumival védekeztünk,de nem bennem ment el. Megint fájt de csak közvetlenül a behatoláskor véreztem picit.

A menstruációmnak ma kellene megjönnie.

Már 5 napja fáj,feszül a mellem(menzesz előtt mindig szokott,és még akkor is amikor már megjött,a menzesszel együtt múlik el).

Ma viszont mintha enyhült volna a mellfákdalom, a hasamban kb 3 napja “mi djárt megjön” érzés van. Tegnap reggel egy nagyon picit barnáztam.

Ugye nem lehetek terhes? Borzasztón félek, még tesztet se mertem csinálni,bár gondolom még ki se mutatná. Mondtam a barátomnak,de szerinte hülyeség és beképzelwm,mivel védekeztünk így nem lehet semmi baj.

A dokim legkorábban egy hétvmúlva tudna fogadni.

Nyilván nem szeretnék babát,hiszen egyetemista vagyok és 19 éves, szóval más terveim vannak egyelőre.

Mit egyek? Várjak pár napot hátha megjön?

Valaki nyugtasson meg mert már nincsenek idegeim:(

19L



2018. máj. 24. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem. Csak nem allt meg be a hormonod.
2018. máj. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mitől lennél terhes mégis...?
2018. máj. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Enyhén szólva túlparázod. Mért lennél terhes? Mert három perce késik. Viszont ha feleslegesen stresszelsz, még többet is késhet amiatt.
2018. máj. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A barnázás a menstruáció "kezdete" vagyis már az.Nem vagy terhes,menstruálni fogsz, a tünetek is erre utalnak.
2018. máj. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igaza van a pasidnak, védekeztetek , nem vagy terhes.
2018. máj. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem jött meg:/ azért félek,mert olvastam,hogy a mellfájdalom menstruáció nélkül,és az enyhe barnázás 1x az a beágyazódás tünetei:/
2018. máj. 25. 08:01
 7/11 anonim ***** válasza:
De mi ágyazódna be, ha gumival csináltátok?
2018. máj. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom,lehet nem vettük észre hogy kiszakadt a gumi,amikor bennem ment el. Nem folyt ki belőlem semmi, de attól még lehet hogy lyukas volt, én nem ellenőriztem.
2018. máj. 25. 08:36
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem ne mondd,hogy minden hónapban napra pontosan szokott megjönni..

Biztos máskor is előfordult már,hogy csúszott pár napot,csak nem figyelted mert akkor még nem volt jelentősége.

Hány naposak a ciklusaid?

2018. máj. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Inzulin rezisztenciám van,ezért van hogy 34,van hogy 40 naposak. Kezeljük a nőgyógyászommal, előtte sokszor kimaradt 2-3 hónapra is akàr,szóval már egész jó eredményeket értünk el.

Nem a ciklusom késése az ijesztő,hoszen tényleg soha nem jön napra pontosan, hanem a mellfákdalom. Nekem CSAK menzesz előtt szokott fájni a mellem, és általában a fájdalom kezdete után 3 napra meg is jön. Most viszont már egy hete fáj és sehol a ciklusom.

2018. máj. 25. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!