Aggódnom kellene?

Figyelt kérdés

Szóval 10 napja veszítettem el a szüzességemet a barátommal. Gumival védekeztünk,bennem ment el,vagyis a gumiban. Nagyon fájt, utána 3 napig picikét vérezgettem,de nem vészesen.

4 napja újra szexeltünk,most is gumival védekeztünk,de nem bennem ment el. Megint fájt de csak közvetlenül a behatoláskor véreztem picit.

A menstruációmnak ma kellene megjönnie.

Már 5 napja fáj,feszül a mellem(menzesz előtt mindig szokott,és még akkor is amikor már megjött,a menzesszel együtt múlik el).

Ma viszont mintha enyhült volna a mellfákdalom, a hasamban kb 3 napja “mi djárt megjön” érzés van. Tegnap reggel egy nagyon picit barnáztam.

Ugye nem lehetek terhes? Borzasztón félek, még tesztet se mertem csinálni,bár gondolom még ki se mutatná. Mondtam a barátomnak,de szerinte hülyeség és beképzelwm,mivel védekeztünk így nem lehet semmi baj.

A dokim legkorábban egy hétvmúlva tudna fogadni.

Nyilván nem szeretnék babát,hiszen egyetemista vagyok és 19 éves, szóval más terveim vannak egyelőre.

Mit egyek? Várjak pár napot hátha megjön?

Valaki nyugtasson meg mert már nincsenek idegeim:(

19L



2018. máj. 24. 16:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha teherbe is estél(ami nagyon nem valószínű),úgy nagyjából tegnap fejeződött be a beágyazódás,vagyis még ma is bőven korai lenne BÁRMIFÉLE terhességi tünetet produkálnod.Neked viszont már 6 napja mellfájdalmad van,tehát nonszesz a dolog.

Nem vagy terhes,de mivel IR-ed van,szerintem bármi elképzelhető,főleg ha nem végzel rendszeres mozgást és nem tartod be a diétát,mert a gyógyszerrel való kezelés az csak 1 dolog.

3 nap múlva már csinálhatsz egy tesztet,addigra már biztosat fog mutatni és megnyugodhatsz.

2018. máj. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!