Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki meddővé...

Van itt olyan, aki meddővé tetette magát? Változott valami? Csehországba készülök sterilizáltatásra, de nagyon izgulok.

Figyelt kérdés
2018. júl. 1. 19:44
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
96%
Ha elkötik a petevezetékeidet, de meghagyják őket, és a méhedet is, és megmarad a peteérés is (csak nem tud eljutni a méhbe), akkor gyakorlatilag nem lesz változás az életedben, csak nem fogsz tudni teherbe esni. Egyébként ez esetben, ha mégis meggondolod magad, akkor lombik programmal teherbe tudsz majd esni, de tekintettel arra, hogy te végeztetted el a beavatkozást, valószínűleg a költségeket is vállalnod kell. Ha valamilyen más beavatkozást végeznek, pl. kiveszik a méhedet/és vagy a petevezetékeidet, akkor természetesen sem gyereked nem lehet soha, sem menstruációd nem lesz, de ez azért nem jó megoldás, mert ha megszűnik a hormontermelés, gyakorlatilag klimaxolni fogsz, hacsak nem szedsz hosszú évekig hormonokat.
2018. júl. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem olyan ismerősök vannak akiknek a 3. gyerek után lett elkötve és azt mondták hogy nem változott semmi. Ugyanúgy megjön nekik meg minden, hiszen a hormonok működnek.
2018. júl. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. A méhemet semmiképp sem akarom kivettetni, azt nem is vállalnák szerintem. Én már 18 évesen megcsináltattam volna, akkor is azzal jöttek, hogy majd 5 év múlva stb. Most + 7 éves vagyok és semmit sem változott az álláspontom.
2018. júl. 1. 20:32
 14/45 anonim ***** válasza:
57%
25 évesen még én is azt mondtam, hogy soha.Aztan 37 évesen még sírtam az örömtől a ketcsikos teszt felett.Sajat magam soha nem csonkitattnam meg.Gondold jól át mert csak egy tested van.
2018. júl. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
75%

Tényleg külföldön megcsinálják gyerek nélkül is? Hát ez tök jó hír, én se akarok gyereket és én is tök felek, hogy beleesek abba a kis hibaszázalékba, akik védekezési mellett is teherbeesnek. Majd megírod nekünk a fejleményeket?


Egyébként nem értem miért is lenne elmebeteg a kérdező??! Azért mert nem akar gyereket? Na és, olyan hihetetlen hogy nem mindenki vágyik egy életre szóló felelősségre, lemondásra, önfeláldozásra, stresszre, idegességre?! Nincs semmi gond a kérdezővel és azokkal akik nem akarnak gyereket, úgy élik az életüket, ahogy akarják. Nem kéne ismeretlenül ítélkezni talán..!

2018. júl. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
80%

Nem arra vonatkozott a kérdés, hogy jól teszi-e, szerintem egyedül is el tudja dönteni, hogy akar-e gyereket vagy sem! Vannak olyanok, akik pontosan tudják magukról, hogy nem kell nekik gyerek és így legalább nem kell azon aggódniuk, hogy vajon hatott-e a gyógyszer, vajon nem lyukadt-e ki a gumi stb.

Én is pontosan tudom magamról, hogy az életben nem fogok szülni, ezt mondom mióta az eszemet tudom, egészen kis korom óta és ez nem valtozott 18 évesen se, 25 évesen sem és most 30 évesen sem vágyik rá egyetlen egy porcikám se.


Kérdező amúgy nekem barátnőm lett 3 gyerek után elkötve, azt mondta semmi sem Valtozott, maradt minden ugyanolyan.

2018. júl. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm, 18-as válaszoló. Én sem tudtam volna jobban megfogalmazni. Minden egyes nap, nem csak ezen a téren, életre szóló döntéseket hozunk. Vállalom a felelősséget, ha meglesz a beavatkozás. Köszönöm, hogy izgultok értem, de nem kell. Nem fog megváltozni a véleményem! Nagyon jól ismerem magam és tudom, mit akarok és, hogy mit nem. Én sem megyek oda babaváros oldalra írni, hogy "csak egy tested van, és ha striáid lesznek? hónapokig úgy fogsz kinézni, mint, aki lenyelt 3 focilabdát, és ha meghízol? ". Nem erről szól a kérdés. Aki releváns választ nem tud adni, az ne írjon.
2018. júl. 1. 20:50
 18/45 anonim ***** válasza:
89%
Nekem császár közben csinálta meg a doki, 1,5 éve. Igaz, még szoptatok, de nem tapasztalok semmilyen változást. A peteérèst is ugyanúgy érzem, rendszeres a ciklusom, hormonálisan nem okozott változást, semmilyen mellékhatást nem vettem észre.
2018. júl. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:

# 21, köszönöm!



A libidód sem változott? Ugyanúgy kívánod az intim együttlétet?

2018. júl. 1. 20:55
 20/45 A kérdező kommentje:
# 19, nem értem miért lenne egyeseknek, ha én gyereket szülnék. Fel nem fogom.
2018. júl. 1. 20:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!