Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki meddővé...

Van itt olyan, aki meddővé tetette magát? Változott valami? Csehországba készülök sterilizáltatásra, de nagyon izgulok.

Figyelt kérdés
2018. júl. 1. 19:44
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
0%
Inkább egy jó pszichológushoz menjél.
2018. júl. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
73%

Én is gondolkodás nélkül megcsinalnam, mert BIZTOSRA tudom, hogy nem akarok gyereket, de annyira imádom, hogy sok okostojas mindig jobban tudja, hogy az adott illeto mit akar, mint ő maga!

Nem tudkm feltűnt-e, hogy NEM arra vonatkozott a kérdés, hogy jól teszi-e, amit tesz, felnőtt nő, nélkületek és a ti jövőbelato képességetek nélkül is el tudja dönteni mit akar, ahogy mindneki más is. Mi lenne ha csak egyszer az életben tiszteletben tartanatok más döntését?!


Kérdező ne is foglalkozz a sok okostojással, aki mindent jobban tud nálad, sok sikert és legyszi mindenképp írd majd le a részleteket.

2018. júl. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:
43, én is így látom. Egyszerűen nem értem, hogy miért akarnak beleszólni más életébe. Főleg, hogy nem ismernek személyesen, még édesanyám és édesapám sem szól bele. Szuper a kapcsolatom velük és tudnak erről is és támogatnak. Biztos vagyok benne, hogy akkor lennék depressziós ha teherbe esnék. Én ismerem magamat. Amióta az eszemet tudom, hogy sose szeretnék gyereket. Ha pedig olyan férfivel ismerkedem meg, aki szeretne gyereket, akkor nem illünk össze. Én olyan férfivel sem ismerkednék, jönnék össze, akinek van gyereke és a gyerek vele él. Nincs az a férfi, aki miatt szülnék vagy gyerekkel élnék. Ha hétvégi apuka, akkor nem kizáró ok. Sok mindenhez fiatal vagyok, így van, de ehhez a döntéshez nem. Van olyan nő/pár aki a CSOK-ért szül gyereket. Ha nekem 1 milliárdot adnának sem szülnék gyereket.
2018. júl. 10. 17:30
 44/45 A kérdező kommentje:
Rendben. A te dolgod, hogy miben hiszel/hisztek.
2018. júl. 16. 20:19
 45/45 anonim ***** válasza:
100%
Mi újság azóta? Túl vagy rajta?
2018. szept. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!