Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki meddővé...

Van itt olyan, aki meddővé tetette magát? Változott valami? Csehországba készülök sterilizáltatásra, de nagyon izgulok.

Figyelt kérdés
2018. júl. 1. 19:44
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
97%

Nekem 3. Gyereknél felajánlotta a doki, utána is néztem alaposan.

Jol gondold át azért, rengeteg netes forum áll rendelkezésre,nagyon sok vélemény szerint minden szuper maradt,de azért bőven találtam olyanokat is akik megbánták fájdalmas menstruácio stb.


Illetve az is tény, hogy az elkötés sem 1000%


Én végül nem vállaltam, (31 éves vagyok amugy) szerintem annyi féleképpen lehrt védekezni ami kevésbé drasztikus....

2018. júl. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
Köszi, minden tapasztalatnak örülök. Nekem legutóbb akkor volt menstruációs görcsöm, amikor még nem éltem szexuális életet. 18 éves korom alatt. Ahogy látom személyfüggő. Nekem megérné mindenképp. Lehet nem 100%-os, de a leghatékonyabb.
2018. júl. 1. 21:10
 23/45 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, harmadik császár során. Semmi sem változott, ugyanolyan minden, mint előtte volt.
2018. júl. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
85%
Engem a 3. császár után kötöttek el, szóval nem tudom, hogy a hasi műtét következménye-e a változás, vagy a sterilizálás eredménye. Annyi a változás, hogy nehezebben jutok el a csúcsra és egy kicsit szúr orgazmus közben mindkét oldalon. Nem fáj, csak érzem. Valamint a menstruációm is erősebb lett, de nekem előtte nagyon gyenge volt, mert fogamzásgátlót szedtem. Szerintem most normális mennyiségű.
2018. júl. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
59%

Utolsó császárnál elkötöttek. Semmi változást nem érzek.

Azért tényleg jól gondold meg. Fiatal vagy még nagyon.

2018. júl. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mihez vagyok fiatal 25 évesen?
2018. júl. 1. 22:51
 27/45 anonim ***** válasza:
87%
Egyébként ez vicces, amikor egy kérdező korabeli nőnek azt mondják, hogy fiatal még ahhoz, hogy tudja, akar-e gyereket vagy sem, de rengeteg 25 évesnek már van gyereke. Abban az esetben mégsem szokás megkérdőjeleni, hogy vajon tudta-e már biztosra, hogy gyereket akar...
2018. júl. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem kimondottan felelősségteljes ez a döntése a kérdezőnek. Ebben a kérdésben sajnos egyelőre több a felelőtlen ember, mint az előrelátó. Hajrá!
2018. júl. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
86%
Kötve hiszem, hogy annyira huuu de fiatal lenne a kérdező, hogy ne tudna egymaga eldönteni, kíván-e egy egesz életre szóló felelősséget a nyakába venni....
2018. júl. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
62%
Ahhoz vagy fiatal, hogy van még bő 20 termékeny éved, és bármikor meggondolhatod magad a családalapítással kapcsolatban. Tudom én,hogy te most biztos vagy benne, hogy soha nem akarsz gyereket, de édes istenem, mennyi mindenben biztosak vagyunk huszonévesen, aztán felnövünk. :D (Ide nekem a 0%-ot! ;) )
2018. júl. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!