Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, aki azt erezte,...

Van olyan, aki azt erezte, meg fog jonni, es megsem jott meg, baba volt?

Figyelt kérdés

Tegnap ota ugy puffadok, mint menzesz elott szoktam kozvetlenul, de meg csak a 22. ciklusnap van ma, es 25-28 napos szokott lenni. Lehet, hogy elobb megjon, vagy meg remenykedhetek? Tudom, hogy ez semmit nem jelent, nem lattok belem, es a pms tuneteket nem lehet megkulonboztetni a koraterhes tunetektol, amik raadasul legtobbszor csak a 6-8. heten jelentkeznek, szoval igen, tisztaban vagyok ezekkel.


Olyanok tortenete erdekel, akik azt hittek, hogy meg fog jonni nekik, aztan megsem jott.



2018. júl. 21. 07:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én, csak volt pozitív tesztem 2 nappal nemvárt előtt. Aztán elkezdtem tapasztalni a PMS tüneteket és aggódtam, hogy meg fog jönni a teszt ellenére. Nem így lett. :)

2. babámnál meg semmit sem éreztem.

2018. júl. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Nekem meg is jott,egy napig tartott!
2018. júl. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Elsonel teljesen biztos voltam benne hogy megjon, hasfajas, gorcsok, meg gyogyszert is vettem be ra, furcsa volt picit hogy mar ennyivel tobb napja huzodott a dolog, tenyleg barmelyik pillanatban fel voltam keszulve hogy nah most. Amugyis mensi elott 1-2 nappal mar szokott fajni a hasam. De mar tovabbra nyult, tesztet majdnem 1 het utan vettem, mert annyira azt hittem, sot foloslegesnek is tartottam kidobni ra a penzt, erre este mikor haza ertem kijott a jo eros masodik csik. Hat az allam is le esett. El se hittem.

Szules utan szerencsere megszuntek a menstruacios gorcseim.

Masodiknal nem voltak gorcsok

Most a harmadiknal pedig a 10.DPOn egy kis gorcs szeru volt, majd 1-/ nap mulva megint, de kozel se olyan erosek mint az elsonel, es baromi gyanus volt mivel hogy szules ota ugyemar nem szoktam ilyeneket erezni.

Most mar felidos terhes vagyok.

2018. júl. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

3. baba, még fájdalomcsillapítót is vettem be, úgy görcsölt a hasam. Aztán mikor láttam, hogy még másnap reggel sincs semmi, akkor gyanús volt, és vettünk tesztet, ami pozitív lett (4 nap késésnél, mert úgy voltam, 3 nap bőven belefér, annyi volt már máskor is, normál esetben.)


Első 2-nél többet késett, enyhe görcsök voltak, meg mellfeszülés, de ott később vettem csak tesztet.

2018. júl. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
1. baba: december 30ra vartam, 28-29en mar tobbszor szaladtam a mosdoba, hogy na most biztos megjott, de nem jott meg persze. 2 nap keses utan pozitiv volt a teszt, most jarunk a 34. hetnel.
2018. júl. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jellemző előtte pár nappal már a görcsölés. Akkor sem tulajdonítottam neki nagy figyelmet, gondoltam megjön aztán annyi. Nem jött. Mire észbe kaptam már esti vizeletből is pozitív volt a tesztem.
2018. júl. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Azt éreztem, hogy meg fog jönni, már magunk alatt is voltunk, de azért csak csináltam egy tesztet és nagyon erős csíkot mutatott.
2018. júl. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Tavaly Május 8 án ellégé görcsöltem mondtam is páromnak hogy biztos megfog jönni,Május 9 én még mindig görcsölgettem de nemjött meg ezért csináltam 1 tesztet ami halványan de pozitiv lett,másnapra már eggyértelmü volt a csik a teszten.Abban a hónapban jött ősszes amikor teljesen lemondtam a spontán teherbeesésröl mert akkor már 3 éve probálkoztunk.
2018. júl. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem tipikus pms tüneteim voltak, én is azt hittem, meg fog jönni. Csak a hangulatom nem volt olyan, mint szokott, nem éreztem depisnek magam és erős hüvelyi folyásom volt. Ezek keltettek bennem gyanút csak. A menzesz elmaradása után 4 nappal erős pozitívat teszteltem.
2018. júl. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt. Napokig ugyanúgy görcsölt, mintha meg akarna jönni, mondtam is a barátnőknek, anyának, hogy nézzék el, hogy már hisztis vagyok, bármikor esedékes. Egy nappal azután, hogy esedékes lett volna reggel gondoltam egyet és ellőttem az utolsó tesztet, ami régről volt itthon, hát kicsit lesokkolt, mikor egyből pozi lett (nagyon örültem, csak már egyáltalán nem tartottam esélyesnek). Viszont ha nem jön meg és továbbra is görcsölsz, akkor lehet, hogy kell progeszteronpótlás, én is kapok, és még néha így is van olyan érzésem, hogy mindjárt megjön.
2018. júl. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!