Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, aki azt erezte,...

Van olyan, aki azt erezte, meg fog jonni, es megsem jott meg, baba volt?

Figyelt kérdés

Tegnap ota ugy puffadok, mint menzesz elott szoktam kozvetlenul, de meg csak a 22. ciklusnap van ma, es 25-28 napos szokott lenni. Lehet, hogy elobb megjon, vagy meg remenykedhetek? Tudom, hogy ez semmit nem jelent, nem lattok belem, es a pms tuneteket nem lehet megkulonboztetni a koraterhes tunetektol, amik raadasul legtobbszor csak a 6-8. heten jelentkeznek, szoval igen, tisztaban vagyok ezekkel.


Olyanok tortenete erdekel, akik azt hittek, hogy meg fog jonni nekik, aztan megsem jott.



2018. júl. 21. 07:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Koszonoma valaszokat. Nem gorcsolok, csak olyan, mintha az alhasamnal fel lennek puffadva, menzesz elott szokott ilyen lenni. Az elso gyerekemnel gorcsolgettem mar a 12. dpo korul, amikor halvany pozitiv lett a tesztem, es magnezium szedese segitett.
2018. júl. 21. 22:48
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én teljesen megvoltam róla győződve hogy "mindjárt megjön". Megvoltak a tünetek, mellfeszülès,derèkfájdalom, görcsölès. Le is mondtam magamba arról hogy sikerült a hónap. Óránkènt mentem a wc-re mert mindig azt éreztem hogy na "most jött meg". Ez igy volt 4napig. Aztán gondoltam tesztelek egyet mert csak kèsik ès egy szép pozitív tesztet láttam magam előtt.

12hkm

2018. júl. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, a puffadás 2. babámmal is ugyanúgy jött csak nem múlt el, amúgy az új ciklus 2-3. napján szokott. Terhesen meg még jó ideig tartott. Mikor tervezel tesztelni?
2018. júl. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Szerintem a 28. napot megvarom, igy majd olyan pentek korul, ha addig nem jon meg, nem akarok foloslegesen tesztelni.
2018. júl. 22. 21:51
 15/16 A kérdező kommentje:
Negativ lett a mai tesztem.
2018. júl. 30. 14:05
 16/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Kívánom, hogy minél hamarabb sikerüljön.
2018. júl. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!