Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyakori pisilés minden kismamá...

Gyakori pisilés minden kismamánál van? Mikortól jelentkezik? Lehet ez a terhesség első jele?

Figyelt kérdés
Nem vagyok felfázva, de elég sokat járok pisilni és nem iszok többet mint szoktam. Éjszaka sosem szoktam erre ébredni, most viszont éjszaka 3kor muszáj volt mennem, mert nagyon nagyon kellett. Reggel 7kor már megint annyira kellett, hogy szinte a derekam fakt ahogy tartottam vissza. Egy fél órában 2-3x megyek. Kinél mikor jelentkezett?
2018. júl. 22. 10:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Értjük. Akkor számodra az egyetlen elfogadható válasz az "igen, ez a terhesség első jele"...

Legalábbis az utolsó hsz-d alapján.


Akkor tesztelj és kiderül.

2018. júl. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nálam az egyik első jel volt, de nem mindenkinél az.
2018. júl. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Dehogy van mindenkinél. A terhesség alatt egyetlen napig sem volt jellemző a gyakori pisilés.

Ha negatív, akkor nem vagy terhes.

2018. júl. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát jó, akkor nem vagy felfázva. Terhes vagy, gratulálok!


(nem "hagy tudjam", hanem "hadd tudjam", bocsi de nagyon zavarja a szemem az ilyesmi)

2018. júl. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Állandóan fáj a veséd és sokat jársz pisilni, a teszted negatív. Ne haragudj, de ez inkább utal igen is húgyúti problémára, de minimum veseproblémára. Én kívánom neked, hogy legyél terhes, de hogy jelenleg a gyakori vizelési inger nálad nem a terhesség miatt van, az is tuti!
2018. júl. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!