Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg ennyire meghatározó a...

Tényleg ennyire meghatározó a házasság hogy csak utána lehessen baba? (lent)

Figyelt kérdés
A barátnőméknél ez a helyzet alakult ki hogy a párja csak akkor szeretné a baba érkezését ha már összeházasodtak. Ha esetleg "becsúszna" náluk akkor a párja még félne a felelősségtől hogy apa lesz meg hogy nincsen felkészülve rá. Ez most hogy is van? Kíváncsi vagyok ti mit írtok erre.
2010. jún. 21. 16:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az előzőnek! Miért ne jutna eszükbe, gondolom nem heccből vetették el, jó okuk volt valószínű!
2010. jún. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem, nem heccből.

Azért, mert nem voltak összeházasodva, és a lány anyja beszélte rá őket az abortuszra. Megijedt, hogy a lány pártában marad a gyerekkel. A legenda persze az volt, hogy az egyetem utolsó évét nem végezheti terhesen. Utána meg vetesse fel magát munkahelyre.

Az anyagi támogatók a lányos szülők.

2010. jún. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Házasságban is történnek abortuszok.

Nekünk 4 lombikos gyermekünk van, két ikerpár...

Nekem teljes petevezeték elzáródásom van, bal petefészkem daganatos volt, kivették.

Orvosilag tehát steril voltam, nem is védekeztünk.

Sajnos terhes lettem spontán IKREKKEL, elvetettük őket,de a mai napig sir a lelkem, de örülök, hogy ennek a négy kisembernek megvan mindene...


Egyébként megértek mindent, a házasságon kivüli terhességet, a házasságon belüli indokolt abortuszt, csak egyet nem: ha egy szülőpár minden mérlegelése után egy bébi ellen dönt.

Ha van mód megtartani és nem tartják, vagy ha nincs mód megtartani és megtartják

2010. jún. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkitől!
2010. jún. 21. 18:59
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Augusztusban lesz két éves a kisfiam, és a születésnapján lesz az esküvőnk:)
2010. jún. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!