Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek? Viszont tegnap...

Qwert2 kérdése:

Szerintetek? Viszont tegnap amikor csináltam negatív volt, csak ledobtam a szekrényre és ma akartam kidobni.

Figyelt kérdés
[link]

2018. szept. 1. 23:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
43%

Ugyanilyen volt az első tesztem az elmaradt után 5 nappal. Még pár napig halvány volt és utána erősödött csak. Mire orvoshoz mentem már 4 hetes volt és látszott a petezsák :) szurkolok!

14 hkm

2018. szept. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm,ha azt nézzük első mensitől én már 5hetes kellene legyek,ma,tehát nem tudom,már nem merek tesztelni,csak várom vagy megjön vagy az orvos meg mondja mi a probléma. :-) de izgulok :-) még egy hét mire dokihoz megyek és érzem,hogy fájdogál a hasam a mellem úgy fáj mint amikor meg akar jönni,lehet mensi lesz a vége.
2018. szept. 5. 11:10
 43/72 anonim ***** válasza:
63%

Szia! Jöttem drukkolni én is és az uncsitesóm történetét elmondani 😊

A story egyszerű...mindketten egészségesek minden klappol, de a babó nem akart jönni 😏 aztán megtörtént a csoda és már 1 hete késett neki, volt boldogság de a teszt negatív lett. Feladták a reményt elengedték ezt a hónapot is, de csak nem jött meg neki! Ekkor már majdnem 2 hétnél tartottak! A doki akit ismertek és ő is ismerte a történetüket szabin volt így megvárták. Mensi sehol a doki szabin a tesztek negatívak. Ez így ment 8 hétig! Volt nagy öröm amikor a doki élő babát talált, de a teszt negatív volt! Majd a 12.héten lett pozi elsőnek a teszt amit már csak brahiból csinált!

Szóval, csak azt akartam mondani, hogy amig nem jön meg van remény 😉 bocsi h hosszú lett

2018. szept. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm ez nagyon jól esett,hogy elmesélted,igen azért még reménykedem,bár amikor érzem,hogy fáj a hasam kicsit minden remény elvész mert arra gondolok,hogy megjön.Na mindegy majd alakul ahogy,de kíváncsi vagyok már nagyon,hogy mi a helyzet,de bízom benne,hogy nem jön meg.Köszi a biztató történetet :-)
2018. szept. 5. 15:30
 45/72 A kérdező kommentje:
Úgy érzem megjön,görcsöl a hasam de mostmár úgy mint mensikor szokott,mégis a hüvely hőm 37,1 volt.Már nem értem mi történik 😑😑
2018. szept. 6. 08:35
 46/72 anonim ***** válasza:

Szia. Tehát egy hete késik? Ez furi, hogy nem mutatja a teszt.

Nekem amúgy nem várt napján görcsölt úgy a hasam, mint mielőtt megjön, illetve bunkó is voltam, mint mensi előtt, és elmúlt pár órával később, másnap pozitívat teszteltem. Később is voltatok együtt, vagy csak ebben a pár napban?

2018. szept. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 A kérdező kommentje:
Csak ebben a pár napban élvezett belém,egyébként voltunk együtt még,de akkor nem akcióztunk 😂 igen végülis egy hete késik már,modt pedig fáj a hasam mint mensikor és szerintem megjön,ezért már nem is veszek feleslegesen tesztet.Sajna nem jött lehet össze 😑 majd máskor!
2018. szept. 6. 10:06
 48/72 anonim ***** válasza:
61%

azt nem ertem, hogy minek biztatgattok valakit, aki sajat maga szerint sem terhes, raadasul idonkivuli, tul korai tesztrol keszult kepevel kb maganak is leigazolja, hogy jelenleg nem allapotos.

nagyon jo, hogy tortennek " csodak" ( bar egy baba osszehozasa egeszseges emberek kozt nem csoda, hanem egy elettani dolog, ha csak a nyers tenyeket nezzuk), de minek ezekrol irkalni a kerdezonek? Nem ertem. Jo hogy nem akarjak itt paran bemagyarazni neki, hogy igenis terhes es kesz....

kerdezo. szoritok, hogy teljesuljon a vagyatok es legyen baba, de ne hagyd magad a joszandekunak tuno gyozkodok altal megvezetni, mert be fogsz csavarodni par sikertelen honap utan, ha rajuk hallgatsz.

2018. szept. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 A kérdező kommentje:
Hát köszi ez is egyfajta nézet,és részben igazad van neked is.😊 még holnap azért csinálok egy tesztet a teljes tisztán látás érdekében,tudod bízok benne,hogy terhes vagyok,de közben meg nem akarok bele élni sem magam semmibe és tanácstalan vagyok,jól esik és nyugtat ha valaki legalább ít valami tapasztalatot,hát én is járhatok szerencsésen. 😊
2018. szept. 6. 22:17
 50/72 anonim ***** válasza:
Kuld az eredmenyt aztan
2018. szept. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!