Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek? Viszont tegnap...

Qwert2 kérdése:

Szerintetek? Viszont tegnap amikor csináltam negatív volt, csak ledobtam a szekrényre és ma akartam kidobni.

Figyelt kérdés
[link]

2018. szept. 1. 23:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem a fenti teszt a tegnap délutáni az alsó a ma reggeli kivártam az időt és utána néztem rájuk,tehát negatívak sajna :-(
2018. szept. 3. 08:44
 32/72 anonim ***** válasza:
Kerdezo, hogy vagy van valtozas?
2018. szept. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:

Az utolso kepen vagy szemem kaprazik de en latok masik csikot vagy csak a

kep lett ugy csinalva es ugy tunik! Nem tudom! Van valtozas??

2018. szept. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 A kérdező kommentje:
Hát nincsen,14-dikére kaptam csak időpontot a nőgyógyászhoz,remélem addig nem jön meg,bár már fájnak a melleim is mint mensikor és már a hasam is kezd görcsölni,úgy amikor megjön.Lehet a kép lett furán csinálva én nem láttam rajta sajnos második csíkot,de majd akkor kiderül,bár szerintem meg fog jönni már.Nem tudnátok valamit ajánlani ami elősegítené azt,hogy hamarabb teherbe essek?? Valami vitamin vagy gyógynövény?? :-)
2018. szept. 4. 18:12
 35/72 anonim ***** válasza:
43%

Hátha még csak túl az elején vagy és ezért szórakozik veled a teszt :) De akkor is fel a fejjel. Egészséges vagy? Azaz rendben vannak a hormonszintjeid?

Ha mész dokihoz, kérdezz rá a barátcserjére illetve indol-3-karbonolra. Előbbi a progeszteront segíti egyensúlyozni, utóbbi ösztrogéndominanciára való. A két hormon szintváltozása egymásra hat, tehát ösztrogéndominancia mellett lehet alacsony progeszteronszint. Ezek nem gyógyszerek, az indol-3-karbinol a káposztafélékben és egyéb zöldekben van, csak ugye nagyok sokat kéne enni belőlük, hogy felérjenek 1 tabletta hatóanyagával. Szóval ártani nem ártanak, de ha rendben van a honháztartásod, akkor feleslegesek. Ezesetben fókuszáljatok másra és hagyd a természetre:) Sógornőmnek is 1,5 év után sikerült csak, teljesen egészségesen, és akkor jött össze végre, amikor a munkájára kezdett nagyon figyelni.

2018. szept. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
43%
Bocsánat a sok elírásért :D
2018. szept. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 A kérdező kommentje:
Ó értem,hát nem hiszem,hogy kései lenne amúgy és csak a teszt szórakozna mert augusztus 1-én volt meg utoljára,5napig tartott majd 8-án,14-én és 19-én voltunk úgy együtt,hogy bumm mindent bele :-D és szerintem azt már jeleznie kellene,de javíts ki ha tlvedek :-D :-) a barát cserjéről már hallottam,meg azt is hallottam,hogy elég ha folsavat szedek.Bár a legjobb lenne ha tényleg kis csoda történne és mégis babás lennék! :-) de majd kiderül :-D eléggé ingerült is vagyok egyébként és ez nálam a mensire szokott utalni :-( a mell fájáson kivül semmi tünetem nincs amúgy,max,hogy a hőm ma is még 36,8 volt.
2018. szept. 4. 22:18
 38/72 anonim ***** válasza:
100%
Jöttem én is drukkolni :)
2018. szept. 5. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 A kérdező kommentje:
Köszi,hát már jó lenne egy konkrét válasz,mert megőrülök!! :-)
2018. szept. 5. 07:14
 40/72 anonim ***** válasza:

Aki lepontozott, volna kedves elmagyarázni, hogy miért? "-"

#35

2018. szept. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!