Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek? Viszont tegnap...

Qwert2 kérdése:

Szerintetek? Viszont tegnap amikor csináltam negatív volt, csak ledobtam a szekrényre és ma akartam kidobni.

Figyelt kérdés
[link]

2018. szept. 1. 23:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 A kérdező kommentje:
Párom még bízik benne,hogy baba lesz és mérget venne rá azt mondta,hogy terhes vagyok,de én kétlem,bár sok olyat olvastam,hogy 6hetesen mutatta csak ki a teszt a terhességet vagy épp 7hetesen ezért még kicsit bízom benne de félek is,hogy esetlehüg valami probléma van és azért nem jön meg ciszta vagy akármi :-( légyszi csajok írjatok valamit.
2018. szept. 10. 10:06
 62/72 Tallyyllat válasza:
Szia! Ha 11napja késik, és minimális esély van arra, hogy a legleső teszt + lett, akkor érdemes felhívnod a dokidat/keresni egyet. Főleg, ha nem volt még példa ilyen hosszú késésre.
2018. szept. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék laborba. Vérből látszania kell ha baba van.
2018. szept. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 A kérdező kommentje:
Ma megjött délután 5kor....szomorúak lettünk párommal,de szedek majd folsavat meg iszok cickafark teát kúra szerűen hogy hamar össze jöjjön a baba.Minden esetre nem értem miért késett ilyen sokat :/ köszi mindenkinek a válaszokat :)
2018. szept. 10. 23:39
 65/72 A kérdező kommentje:
Olyan szinten görcsölök,és fáj a hüvelyem is görcsöl mintha húznák kifele a méhszájamat rémes :-S ilyen sem volt még velem....de ezt a görcsölést a hüvelyemben már két hete érzem.Mi lehet ez????
2018. szept. 11. 06:01
 66/72 anonim ***** válasza:
Rendesen megjott?
2018. szept. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 A kérdező kommentje:
Sajnos igen elején kicsi barna majd rendesen már vérzés mint mensikor,most vettem cicksfark teát és folsavat szerinted ez segítt majd a teherbe esésben? :-) :-(
2018. szept. 12. 00:01
 68/72 anonim ***** válasza:
Inkabb E vitamin ami erositi a nyalkahartyat, folsav es D vitamin a petsejteknek!:)
2018. szept. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet :-)
2018. szept. 12. 13:07
 70/72 anonim ***** válasza:
62%

A nagyon erős görcs és erős vérzés azt is jelentheti, hogy ott volt a baba, csak nem tudott megtapadni :( sajnos sokszor előfordul, van hogy nem is tud róla az illető, csak késik neki aztán erős görcs és vérzéssel távozik.

szedj vitamint és próbálkozzatok tovább, szurkolok!:)

15 hkm

2018. szept. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!