Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesési praktikák!? A...

Teherbeesési praktikák!? A többi lent.

Figyelt kérdés

Sok nő esküszik a gyógyteákra és én hiszem, hogy használna, szóval - ez lehet hülyeségnek fog hangzani - akiknek sokat kellett várni a babóra milyen "trükkökkel" segített rá a megtermékenyülésre?


Kérlek ne ki oktass, hogyha szerinted nevetséges a kérdés hanem egyszerűen tekerj tovább!


Előre is köszönöm a válaszokat!💕



2018. szept. 11. 14:22
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. szept. 11. 17:11
 12/35 anonim ***** válasza:
87%

Ezek hormonokra ható teák. Sokaknak okoz gondot akkor, ha addig nem volt gond. Pl. kitolja a menstruációt, hosszítja a ciklust, stb. Szervezetfüggő hogyan reagálsz rá. Nem ajanlott iszogatni orvosi ajánlás nélkül.


Bár nem értem, hogy ha 15 fórumot végigolvastál és most itt kioktattál 1-2 válaszolót hogy de ezek a teák szupihasznosak, akkor nem értem minek kérdezted..............

2018. szept. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
77%
Ezek szerint csak az válaszolhat hasznosat aki szerint ezekkel a kuruzslásokkal teherbe lehet esni?
2018. szept. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
86%
A méhpempőt én is kipróbáltam,de nem segített.Az íze borzalmas,de ettem kitartóan mert csupa jót olvastam róla.Ha idén nem jön össze akkor doki.Most tartunk a nyolcadik hónapnál.
2018. szept. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
93%
Mi még most kezdünk el próbálkozni, de terhesvitamint szedek már egy hónapja. (bár nekem a nőgyógyászom azt mondta, felesleges, de szedjem, ha ettől megnyugszom.) Palástfű teát iszok(nekem rendezte a menstruációm) és az ovulációmra is figyelek. Lehet, hogy ezek nélkül is simán összejönne a baba, de én már csak ilyen felkészülős vagyok, nem bízom a véletlenre :)
2018. szept. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
49%
:D teazgass akkor.
2018. szept. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
69%
Én csak folsavat kezdtem szedni, pont abban a hónapban fogant meg az első gyerek. Addig 10 hónapig semmi, mégse a folsavat kezdtem isteníteni, hogy attól estem teherbe. Inkább a férjemtől. Ha még pár hónapig nem sikerült volna, mentünk volna kivizsgálásra. Második gyerkőc azonnal összejött.
2018. szept. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Ittam a teákat, szedtem e illetve d vitamint,folsavat, majd méhpempőt. Minden olyan dolgot kipróbáltam amire más esküdött, de nekem nem használt. Majd elmentem egy vizsgálatra és kiderült hogy pajzsmirigy alulműködésem van, leeső cukrom, ir (a méhpempő az én helyzetemen rontott is..) Így el kellett kezdenem diétázni, mozogni és gyógyszert szedni. 2év után spontán fogant a babánk (már a meddőségi klinikára is volt időpontunk). Ki lehet próbálni mindent,hisz sosem lehet tudni hogy kinek mi válik be, de ha szorít az idő akkor hidd el, kell az orvosi segítség.

Szurkolok!

35+1 h kismama

2018. szept. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ittam és nem szedtem semmit, de sokan esküsznek a Trimeszter nevű vitaminra.

Egy próbát megér.

Ártani nem ártasz vele 😉

Remélem összejön a baba 😉

2018. szept. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
93%
Ha nincs semmi gond hormonilag,szervileg,akkor fejben dől el szerintem,mint minden. Lehet hogy attól hogy teázol megnyugszol lelkileg,hogy ez most biztos segít (placebo) és pont ezért segíteni is fog. Van olyan akinek egy egyszerű D vitamin pótlás segített. Nekünk másfél hónap alatt jött össze,úgy hogy előtte nem voltam orvosnál 5 éve. Figyeltem magamon a peteérés jeleit és ennyi.
2018. szept. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!