Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesési praktikák!? A...

Teherbeesési praktikák!? A többi lent.

Figyelt kérdés

Sok nő esküszik a gyógyteákra és én hiszem, hogy használna, szóval - ez lehet hülyeségnek fog hangzani - akiknek sokat kellett várni a babóra milyen "trükkökkel" segített rá a megtermékenyülésre?


Kérlek ne ki oktass, hogyha szerinted nevetséges a kérdés hanem egyszerűen tekerj tovább!


Előre is köszönöm a válaszokat!💕



2018. szept. 11. 14:22
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

nekem egy orvos azt mondta, ha magas az osztrogen szint...akkor a cickafark tea sokkal tobbet art, mint hasznal


bar en is ittam, de nekem szules utan alacsonyabb volt

palastfu tea az nem art igyse ugyse, azt nyugodtan lehet inni


nekem meg egy orvos a koenzim q10+E vitaminnal ajanlotta, elvileg jol stimulalja a petesejteket+ parod is szedheti, ugy olvastam himivarsejtekre is jo hatassal van + erekre es a szivre is jo hatassal van

elsore sikerult! Nem mondom,hogy ezek nelkul nem sikerult volna, de ez mar nem fog kiderulni

2018. szept. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
88%

Saját sztorim, elkezdtük a babaprojectet és 6 hónap után már rohadt türelmetlen voltam, meg azért na.. minden hónapban tesztelgetés, reménykedés.. szóval kiábrándító.


Elkezdtem utána olvasgatni, teázgatások jöttek és 2 hónap után ott volt a pozi teszt! Én is röhögtem a markomba, a sok béna internetes tudálékos óva intett ettől és lám mégis pozi..


Aztán elvetéltem, ugyanis a probléma nem az volt hogy hiányzott a tea szeánsz, nem tudott megtapadni és csókolom. Arra a progeszteron pótlás való, az meg E vitamin.


A ciklusom felborult és szerintem többet ártottam vele mint használt, az átlag 28 napos ciklusom 42 napos lett meg ilyenek :S


Miután elkezdtem halolajat és e vitamint szedni a folsav mellé, 3 hónap alatt sikerült a babóca.



Én egy orvosi kivizsgálást javaslok, mert ha én is előbb megyek, kiderül a progi hiány és nem vetélek el! ... ennyit a házi praktikákról!

2018. szept. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
11%
Trimeszter vitamin. Keress rá a facebookon, rengeteg a sikersztori!!!
2018. szept. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Keress rá erre a kettőre: progeszteron krém és indol 3 karbinol.


Nem teák, de nem is gyógyszerek, viszont rendbe teszik a hormonokat, ha az a baj, ha meg nem, akkor se tesznek kárt.

2018. szept. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
A barátcserje tablettát kifelejtettem.
2018. szept. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
33%

Gyermekaldas nem pizza rendeles

Elso baba 2 ev varakozas normalis dolog

Legalabb addig megismered a parod

Turelmeylen lett a vilag komolyan

2018. szept. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Inofolic! Jobb minőségük lesznek a pete sejtek! Nem olcso de sok nőnek bevallt!
2018. szept. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
PCOS mellett csinalhattam barmit. Eszre se vettek kozel 3 evig. Mire 93 kg lettem a nogyogyi elkuldott endokrinologiada teljes laborra. Addigra 4 NEGY!!!!! Cisztam lett mind 2 oldalon. Gyogyszerek sorozata egy reggel kellett 5!! Mire lefogytam 15kgt ciszta elmult.. hala eg ra fel evre jott a baba... megszuletett a fiam. Ra csak 5 het telt el talaltak a mehembe es petefeszkembe ujra...hidd el nem mindig tea meg gyogyszer kell. Ha azon mult volna itelet napig varhattam volna a babara
2018. szept. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Gxogyezer allatt a hazi praktikasra gondolok nem az orvos altal eloirtra
2018. szept. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Gyogyszer*
2018. szept. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!