Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesési praktikák!? A...

Teherbeesési praktikák!? A többi lent.

Figyelt kérdés

Sok nő esküszik a gyógyteákra és én hiszem, hogy használna, szóval - ez lehet hülyeségnek fog hangzani - akiknek sokat kellett várni a babóra milyen "trükkökkel" segített rá a megtermékenyülésre?


Kérlek ne ki oktass, hogyha szerinted nevetséges a kérdés hanem egyszerűen tekerj tovább!


Előre is köszönöm a válaszokat!💕



2018. szept. 11. 14:22
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
22/30-as válaszoló kérlek írnál többet, hogy az E vitamin az tényleg a progeszteron szintet hozzá rendbe? Mert lehet, hogy félreértettem, amit írtál.
2018. okt. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Méhpempő, barátcserje kapszula, inofolic, Femibion, Trimmeszter, Fer14, Maca Vibe, Ginseg, cickafark tea, palástfű tea, Aviva torna, ovulációs tesztek, sóban fürdés meg még ki tudja mit ki nem hagytam, amiket kipróbáltunk az elmúlt négy év alatt.

Az előző baba elsőre összejött, majd elhalt a terhességem a 12 héten. (Itt nem igazán védekeztünk, meg nem is voltunk együtt a peteérés környékén). Aztán próbálkoztunk egy évet, majd kezdődtek a kivizsgálások. 5 hónapon belül eljutottunk addig, hogy nálam csináltak laparoszkópiát, kiderült, hogy pcos vagyok és a páromnak rendkívül kevés a spermaszáma. Aztán jelentkeztünk lombikra és az első beültetés sikeres is volt. A napokban fogok szülni...

Szóval lehet ezekben hinni de én is úgy gondolom, hogy igazán az orvosok tudnak segíteni. Akinek egy kis teázgatástól rögtön össze is jön, annak szerintem amúgy is összejött volna csak nem az első hónapban hanem mondjuk az ötödikben.

2018. okt. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
63%

Ne kövezzetek meg, szerintem ezeknek a teáknak és egyéb dolgoknak elsősorban placebo hatásuk van, ami viszont nem elhanyagolható. Ha valaki erősen hisz ezekben a dolgokban akkor megnyugszik hogy sokat tett a teherbeesés érdekében, elhiszi magában hogy sikerülhet, oldódik benne egy blokk ezzel kapcsolatban és ez már önmagában egy hatalmas lépés! Szóval akárhogy is, nem haszontalanok ezek a dolgok, mindenki alkalmazza azt amiben hisz, a lényeg a pozitív hozzáállás és a minél kevesebb stressz.

Persze az orvosi segítséget nem szabad helyettesíteni vele, mert ha nem működnek akkor nem szabad évekig várni a csodára.

2018. okt. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Mi kb egy évig probálkoztunk, de nem estem teherbe. Elment kivizsgálásokra, minden ok volt,de a törletembe baktériumot találtak, kaptam kúpot, elhasználtam és rá egy honapra teherbe estem :) néha csak egy kis gócot kell helyre hozni és sínen van a dolog!!!!Szerintem ezen teák nem segítenek, de ha Te hiszel benne és megnyugtatja a lelked hát igyad :) amúgy sem ártasz vele!!! Ja és én még elkezdtem C és D vitamint szedni akkoriban :)
2018. okt. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:

Nekem cickafark-palastfu teaval elsore sikerult anno.

Azota IR lettem, es p.m. problemaim VOLTAK, az IR-re myo-inositolt szedek, es teljes eletmodvaltason vagyok tul (vekony IR-es vagyok, es a Metformint nem birtam). A P.m.-re Letroxot szedek, igy 1koruli a TSH-m. Ezeket rendberaktam, de ugy erzem, a tea most nem lesz eleg, Clostylbegyt kuraba fogok kezdeni.

2019. jún. 4. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!