Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért csináltok tesztet a...

Rockmokus kérdése:

Miért csináltok tesztet a nemvárt menstruáció elött?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert nagyon sok esetben(sőt a legtöbb esetben) azt olvasom hogy a nem várt elött akár 4-5nappal tesztelnek. Minek? Nem ér rá akkoramikor nem jön meg? Addig minek stresszelni rajta?

2018. szept. 26. 18:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
84%

Én soha nem teszteltem korábban,pedig mi is több mint 1 évet vártunk a babára.Sokkal fájdalmasabb lett volna,ha az esedékes előtti időben teszteltem volna pozitívat és megszakad a terhesség kémiai terhesség miatt.Ezzel sokan nem számolnak,csak lövögetik a tesztet,mintha muszáj lenne.De ez persze egyéni döntés ki mikor tesztel.

Engem az bosszant fel,mikor ide feltesznek egy full negatív tesztet és írják hozza a kérdést hogy más is látja a 2.csíkot,vagy ez most pozitív?

Ha 2-ig nem tud az alany elszámolni,akkor hogyan akar gyereket nevelni?

2018. szept. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pozitív teszt után azonnal vérhigító injekció és gyógyszer kell, azért tesztelgetek főleg mensi előtt pár nappal, na meg az is benne van, hogy türelmetlen vagyok és izgulok is.
2018. szept. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
én az ellentétük vagyok, nem mertem tesztelni...féltem,hogy 1 csíkos lesz :/ aztán szerencsére 2 csíkos lett
2018. szept. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig nagyon hamar teszteltem 9-10 dpo n , leginkább azért mert súlyos progeszteron hiányom van amit pozitív teszttel azonnal elkezdenek adni hogy a terhesség megmaradjon ! De pl most innen is jött rá a doki hogy a legutóbbi terhesség valoszinu méhen kívül van mert említettem neki hogy nem

Abban az ütemben erősödik a csík mint az elmúlt 3 terhesség alatt .... sajnos beigazolódott és tényleg méhen kívüli terhesség lett ! Szóval én emiatt

2018. szept. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!