Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek az előjelek vajon "azok"...

Ezek az előjelek vajon "azok" e, vagy csak valami felfàzàs? Lehet hogy bebeszélem magamnak mert annyira szeretném a babàt?

Figyelt kérdés
Múlt hét előtti szombaton, tehát 9 napja voltunk együtt a párommal. Nézem a naptárt, és pontosan ovuláció napján történt az együttlét. Persze amennyire jól számol a telefonos menstruációs napló app/alkalmazàs. Lehet egy nappal előbb vagy később, de így valahogy. Ma van a 10 napja hogy együtt voltunk. Első próbálkozás volt élesben, mert úgy döntöttünk hogy szeretnénk kisbabàt. Amit Kérdezni szeretnék hogy 3 napja kisebb görcsök vannak a hasamban. Hogy utána olvastam hasonlóak A menstruációs görcsökhöz, terhességgel járó görcsök. Talán mintha egy kicsit tompább lenne és nem olyan fájdalmas. Többször a bal oldala szurkál kicsit, Aztán felváltja a másik oldal. Test hőmérsékletem is megmértem,de az normál. viszont még amit észrevettem magamon hogy tényleg meg vagyok nyugodva. Nem vagyok ingerült úgy és ideges sem. Lehet azért mert már alig várom hogy meglássam a pozitív tesztet? Vagy hormonális eredetű lehet ez a kedv változás? Mennyi időnek kell eltelnie ahhoz hogy tényleg fizikálisan érezzem a terhességet? Lehetséges hogy jól érzem mert teljesen biztos nak érzem hogy sikerült. Amit még leírnék,hogy 37 éves leszek két hónap múlva. Eddig még soha nem próbálkoztunk. Ez volt a legelső eset. Mennyi lehet az esélye hogy sikerült? Már hát sajnos nem vagyok már annyira fiatal :( de talán egészségesnek mondható nőgyógyászatilag. Köszi a segítségeket előre is!

2018. okt. 2. 15:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj,de amennyire rá vagy görcsölve már az első hónapban,nem csodálkoznék rajta ha nehezen jönne össze.hidd el nem jó ha már mindjárt az elején ennyire rá vagy kattanva a témára.
2018. okt. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mi lett végül ?:)
2018. okt. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Utolsó:Nem lett belőle baba sajnos.Most viszont újabb probálkozásom izgalmait élem át.Ha szabad így mondanom.Most mintha intezívebbek lennének a jelek.Volt 2x hasfeszülős erősebb görcsöm,majd pár napra erősebb éles szúrás a méhemben,ami reggelre el is múlt magnézium segítségével.Most ez a helyzet.
2019. márc. 16. 23:00
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta veletek?
2019. júl. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!