Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem akart maradni? Vagy...

Nem akart maradni? Vagy rosszul csináltam valamit?

Figyelt kérdés

Tegnap halvány pozitívat teszteltem.Majd este együtt voltam a párommal.A vége felé,éreztem egy kis szúró fájdalmat.Abba is hagytuk,mert megijedtem.Azóta vérzek:S

Szerintetek?Nem merek tesztet csinálni,mert legbelül tudom,hogy a baba ment el.Volt már veletek hasonló?Kicsit letörtem:(


2010. jún. 24. 07:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem biztos,hogy a baba,lehet,hogy csak a hüvely fala sérült meg,ilyenkor nagyon vérbő ott minden.a helyedben az otthoni agyalás helyett gyorsan elmennék dokihoz,mert még gyógyszerrel segíthetnek.az első 3 hónapban nem is nagyon javasolják a szexet,vagy csak nagyon finoman.majd írd meg,mi lett.
2010. jún. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hiába csinálnál most még egy tesztet, az is pozitív lenne akkor is, ha elment a baba, mivel a hcg nem ürül ki egyből a szervezetedből. A legbiztosabb tényleg az, ha orvos mész!!! Nem biztos, hogy elment! A szextől elvileg nem kéne bajnak lenni, de sosem lehet tudni. Viszont az aggódás nagyon sokat árthat!


Kívánom, hogy minden rendben legyen!

2010. jún. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szia!májusban én is pont így jártam.lett egy pozitív tesztem utána szexeltünk a párommal és másnap elkezdtem vérezni ,az 5 napből 2 intenzív vérzés a többi csak pecsét:(
2010. jún. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Tényleg menj dokihoz amint tudsz, lehet hogy nincs baj, de biztos ami biztos.

Mindenesetre amikor én pozitívat teszteltem, eszembe sem jutott szexelni, pont azért mert féltettem a kis csimpaszkodót odabent.

2010. jún. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Na most jövök az orvostól.Megfogadtam a tanácsokat,és elmentem a munkehelyemről,mert már elég rosszul voltam,és csak bőgtem és bőgtem.De megéreztem.Elment a babóm:S Pedig ugy szerettem volna.Azért köszi,hogy izgultatok.:(
2010. jún. 24. 11:35
 6/12 A kérdező kommentje:

09:03-as!



Te is ugyanígy jártál?:O

2010. jún. 24. 11:37
 7/12 A kérdező kommentje:
11:04-es!hidd el,hogy Útálom is most magam:'(
2010. jún. 24. 11:39
 8/12 anonim ***** válasza:
szia!sajnálom,ami történt!de ne utáld magad emiatt.nekem a terhességem kezdetén azt mondta a doki,bármit csinálok,az a baba,aki egészséges,megmarad és amelyik beteg,elmegy.hidd el,gyorsan jönni fog egy másik tündérke.
2010. jún. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Uhh.... :( Nagyon sajnálom. Ne hibáztasd magad, sajnos ilyen előfordul, első babáknál elég gyakran. Én is elvesztettem az elsőt 9 hetesen. Gondolkodj pozitívan, lesz babád és kész! Szeressétek egymást a pároddal és hidd el, hamarosan jön a kis lurkó!!!
2010. jún. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

11.04-es vagyok,

nem azért írtam, ne magadat okold, a természet szelektál, valószínűleg nem lett volna elég erős amúgy sem :( Nagyon sajnálom és meglátod hamar jön a következő, szurkolok hogy mihaarabb !!!!

2010. jún. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!